Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Gato Audio FM-9 Mk2 | Głośniki naścienne

9 290,00 zł

Cena za parę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Kolor:

Kolor pierścieni

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Ten artystyczny i dyskretny głośnik ścienny zintegruje się z każdym domem i oferuje niezrównaną wydajność i stylTyp:
2-drożna kolumna naścienna
Impedancja:
4 ohm
Impedancja:
85dB
Pasmo przenoszenia:
45 Hz – 35kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza:
50 to 200 W
Wymiary:
355 x 490 x 110 mm (s x g x w)
Waga:
10kg
Gwarancja:
5 lat

Ten artystyczny i dyskretny głośnik ścienny zintegruje się z każdym domem i oferuje niezrównaną wydajność i styl

Głośnik naścienny FM-9 Mk2 ma 9 litrów szczelnej objętości, aby służyć specjalnie dostosowanemu 6-calowemu przetwornikowi basowo-średniotonowemu. Ten głośnik został specjalnie zaprojektowany do zawieszenia na ścianie, dlatego wykorzystuje ścianę za głośnikiem, aby poprawić zakres niskich częstotliwości i dynamikę. FM-9 zachwyci nawet krytycznego słuchacza pełnym brzmieniem i precyzyjną sceną dźwiękową, nawet w mniej niż idealnym pomieszczeniu odsłuchowym.

Zaprojektowaliśmy FM-9 Mk2 tak mały i dyskretny, jak to możliwe, bez uszczerbku dla wydajności i jakości. Zakrzywione boki i tył sprawiają, że głośnik wydaje się unosić, a nie być przymocowany do ściany. Wydajność jest zabezpieczona przez adaptację wewnętrznych technik głośnika półkowego FM-15, ale zmodyfikowana w celu dostosowania do wsparcia ścianki tylnej i otaczającej ją akustyki. FM-9 idealnie sprawdzi się w systemie stereo, w systemie surround lub jako wsparcie tylnych głośników w większym zestawie wielokanałowym.


ZMIANY W WERSJI MK2

Poprawiona jakość zwrotnicy

Poprawiliśmy jakość naszych zwrotnic za pomocą wysokowydajnych komponentów europejskiego producenta Jantzen Audio. Wszystkie zwrotnice są montowane we własnym zakresie na dwustronnych płytkach drukowanych z włókna szklanego i testowane na najnowszym sprzęcie Audio Precision, aby zapewnić najlepszą jakość oraz wydajność.

Nowa jakość terminali głośnikowych

Nowy, specjalnie zaprojektowane, pozłacane terminale głośnikowe zapewniają lepszy przesył sygnału, większą przyczepność podczas dokręcania i wydajną izolację. Nawet zwory regulacji zwrotnicy zostały ulepszone dla lepszej pracy i stabilności. Wszystko służy poprawie jakości dźwięku. 

Lepsze dopasowanie i wykończenie

Ściśle współpracowaliśmy z naszym nowym producentem obudów, aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie i wykończenie naszych głośników. Dodatkowo poprawiono części metalowe. Nowością jest również opcja wyrafinowanego satynowego czarnego wykończenia oraz możliwość wyboru czarnych lub srebrnych pierścieni wokół głośników.

Grają jeszcze lepiej

Spędzamy dużo czasu na dostrajaniu wszystkich zwrotnic i ulepszaniu i tak już oszałamiających osiągów, aby wznieść je na jeszcze wyższy poziom. Posłuchaj ich, a zrozumiesz, że prawdziwy high-end nie musi kosztować majątku.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.