Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Gato Audio FM-30 Mk2 | Kolumny podłogowe

20 990,00 zł

Cena za parę
Stan: nowy
Kolor:

Kolor pierścieni

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

FM-30 Mk2 to wysokiej klasy wolnostojąca kolumna głośnikowa, która w stosunkowo niedużej i dyskretnej obudowie łączy niezrównany styl i elegancję oraz high-endową jakość brzmieniaTyp:
3-drożna kolumna podłogowa
Impedancja:
4 ohm
Impedancja:
87dB
Pasmo przenoszenia:
37 Hz – 35kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza:
50 to 250 W
Wymiary:
215 (z podstwą 310) x 970 x 335 mm (s x g x w)
Waga:
29kg
Gwarancja:
5 lat

FM-30 Mk2 to wysokiej klasy wolnostojąca kolumna głośnikowa, która w stosunkowo niedużej i dyskretnej obudowie łączy niezrównany styl i elegancję oraz high-endową jakość brzmienia

30 l objętości obudowy i trzy zoptymalizowane 150-milimetrowe przetworniki zapewniają czyste i dynamiczne brzmienie średnich tonów, a także perfekcyjną odpowiedź basu. To właśnie niskie tony sprawiają, że będziesz zaskoczony tym, jak potężny dźwięk można uzyskać z tak dyskretnej i stylowej kolumny głośnikowej. 

Zaprojektowana pod kątem pięknego brzmienia

Najważniejszym celem podczas projektowania tej niedużej wolnostojącej kolumny głośnikowej było stworzenie najlepszego możliwego nagłośnienia, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających audiofilów. Ważnym aspektem było także stworzenie stylowego, eleganckiego i estetycznego wzornictwa, które uatrakcyjni nowoczesny styl domowego salonu. FM-30 Mk2 spełnia wszystkie postawione przed nimi cele.

Perfekcyjnie dopracowane głośniki

W uzyskaniu pięknego brzmienia znaczący wkład mają specjalnie opracowane przetworniki. Każdy z głośników projektowany jest pod kątem roli, jaką będzie pełnił w kolumnie głośnikowej. Opracowując i dostosowując głośniki do pożądanych osiągów i potrzeb konstrukcyjnych, projektanci wykorzystali fakt, że nie musieli iść na kompromis pod względem możliwości dźwiękowych i wizualnych, a mogli skupić się wyłącznie na dostarczaniu lepiej brzmiącego produktu.

Wysokiej jakości obudowa

Aby zapewnić maksymalne korzyści brzmieniowe, projektanci umieścili głośniki wewnątrz wielowarstwowej obudowy Gato Audio FusedMASS. Wyróżnia się ona ekstremalnie wysokim tłumieniem wewnętrznym, co przekłada się na minimalny rezonans, a także gwarantuje niesamowitą wytrzymałość. Aby ograniczyć rezonans, bez potrzeby zwiększania ilości materiału tworzącego obudowę, projektanci wykorzystali proces laminowania różnorodnych materiałów o różnych grubościach i zastosowali specjalny klej.

Detaliczne i zrównoważone brzmienie

Kolejnym kluczowym elementem FM-30 Mk2 jest zwrotnica PurePHASE, zaprojektowana specjalnie dla kolumn głośnikowych z serii FM. Podczas jej opracowywania konstruktorzy skupili się na trzech głównych aspektach technicznych, które pozwoliły połączyć najnowocześniejsze przetworniki w prawdziwie wybitny system głośnikowy. Oprócz podstawowego zadania, jakim jest prawidłowy podział częstotliwości pomiędzy przetworniki, PurePHASE gwarantuje także dokładną kontrolę fazy akustycznej, niskie liniowe opóźnienie całej grupy i szeroką liniową dyspersję.

Indywidualne dopasowanie dźwięku

FM-30 Mk2, podobnie jak inne kolumny głośnikowe z serii FM, wyróżnia możliwość spersonalizowania brzmienia. Specjalna regulacja dźwięku nie tylko pozwala dopasować brzmienie do indywidualnych preferencji słuchacza, wzmacniacza lub pomieszczenia odsłuchowego – sprawia ona także, że żaden detal nie zostaje utracony i że do słuchacza dociera bogaty, w pełni naturalny dźwięk.


ZMIANY W WERSJI MK2

Poprawiona jakość zwrotnicy

Poprawiliśmy jakość naszych zwrotnic za pomocą wysokowydajnych komponentów europejskiego producenta Jantzen Audio. Wszystkie zwrotnice są montowane we własnym zakresie na dwustronnych płytkach drukowanych z włókna szklanego i testowane na najnowszym sprzęcie Audio Precision, aby zapewnić najlepszą jakość oraz wydajność.

Nowa jakość terminali głośnikowych

Nowy, specjalnie zaprojektowane, pozłacane terminale głośnikowe zapewniają lepszy przesył sygnału, większą przyczepność podczas dokręcania i wydajną izolację. Nawet zwory regulacji zwrotnicy zostały ulepszone dla lepszej pracy i stabilności. Wszystko służy poprawie jakości dźwięku. 

Lepsze dopasowanie i wykończenie

Ściśle współpracowaliśmy z naszym nowym producentem obudów, aby zapewnić jeszcze lepsze dopasowanie i wykończenie naszych głośników. Dodatkowo poprawiono części metalowe. Nowością jest również opcja wyrafinowanego satynowego czarnego wykończenia oraz możliwość wyboru czarnych lub srebrnych pierścieni wokół głośników.

Grają jeszcze lepiej

Spędzamy dużo czasu na dostrajaniu wszystkich zwrotnic i ulepszaniu i tak już oszałamiających osiągów, aby wznieść je na jeszcze wyższy poziom. Posłuchaj ich, a zrozumiesz, że prawdziwy high-end nie musi kosztować majątku.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.