Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Focal STELLIA | Słuchawki zamknięte

14 499,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowe | Czas realizacji: 2-3 dni roboczych
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Te bardzo wysokiej klasy słuchawki zamknięte produkowane przez firmę Focal są wyposażone w nową generację ekskluzywnych, elektrodynamicznych przetworników zdolnych do pracy przy niskim obciążeniu akustycznym, a jednocześnie oferujących niezwykle szerokie pasmo przenoszeniaTyp:
Słuchawki zamkniętę, nauszne
Konstrukcja:
zamknięta
Skuteczność:
106 db
Impedancja:
35 Ohm
Pasmo przenoszenia:
5 Hz - 40 kHz
Bluetooth:
BRAK
Przetworniki:
kopułka z czystego berylu "M" o średnicy 1,6" (40 mm)
Waga:
440g
Uwagi:
Szczegółowa specyfikacja w zakładce 'OPIS'
W zestawie:
etui; 3-metrowy kabel XLR; 1,2-metrowy kabel jack 3,5mm; etui podróżne
Gwarancja:
24 miesiące

Focal STELLIA

Słuchawki zamknięte, nauszne

AKUSTYCZNA CZYSTOŚĆ DŹWIĘKU W KAŻDYM MIEJSCU

Te bardzo wysokiej klasy słuchawki zamknięte produkowane przez firmę Focal są wyposażone w nową generację ekskluzywnych, elektrodynamicznych przetworników zdolnych do pracy przy niskim obciążeniu akustycznym, a jednocześnie oferujących niezwykle szerokie pasmo przenoszenia (5Hz – 40kHz). Dzięki wielu najnowocześniejszym technologiom, w które są wyposażone przetworniki (bezramowa cewka drgająca w 100% z miedzi, kopułka z czystego berylu w kształcie litery „M”) Stellia zapewnia doskonały dźwięk, niezależnie od tego, czy chodzi o artykulację basu, czy o detale w najwyższych częstotliwościach. Ponadto Stellia oferuje niezwykle niską impedancję 35 Ω, co sprawia, że słuchawki są bardzo łatwe do wysterowania przez wyjście mobilnego źródła dźwięku: doświadczaj czystości dźwięku w dowolnym miejscu.

Każdy komponent został opracowany z myślą o optymalnej akustyce, bez kompromisów w stylu i wykonaniu. Ponieważ w firmie Focal innowacja wykracza poza technologię; ma ona wpływ na wykorzystanie produktu i jego estetykę. Tak więc wykończenie w kolorze koniaku i mokki oraz licowana skóra wzbogacają ten wyjątkowy przedmiot.

CAŁKOWITY KOMFORT

Stellia używa opaski na głowę i funkcji mechanicznych pałąka pierwotnie opracowanych dla słuchawek Utopia. Spójna krzywa pomiędzy tymi dwoma elementami zapewnia nieskazitelny komfort, niezależnie od kształtu i wielkości twarzy i głowy słuchacza. Komfort ten jest wzmocniony przez wysoko elastyczną piankę z pamięcią kształtu stosowaną do nauszników.

NIEDOŚCIGNIONE WYKOŃCZENIA

Wybrane dwa wykończenia: koniak i mocha oraz skóra licowa są świadectwem skrupulatnej dbałości o każdy szczegół tych eleganckich słuchawek.

DOSKONAŁA IZOLACJA

Dźwiękoszczelność słuchawek Stellia została dodatkowo zwiększona dzięki zamkniętej konstrukcji oraz dzięki nausznikom, których 50% wysokości jest przeznaczone do rozpraszania dźwięku przez nieperforowaną skórę licową, a 50% pochłania sygnał dźwiękowy przez tkaninę akustyczną pokrywającą piankę z pamięcią kształtu.

WYJĄTKOWE PRZETWORNIKI

Kopułka z czystego berylu w kształcie litery „M”, bezramowa cewka drgająca ze 100% miedzi, nowy system surround... to technologie, które oferują wyjątkową dynamikę dla słuchawek zamkniętych i przyczyniają się do odtwarzania najdrobniejszych szczegółów dźwięku zarówno na wysokich jak i niskich częstotliwościach. Szacunek dla oryginalnego sygnału audio jest niezawodny, a neutralność bezbłędna, dla głosów i wysokich tonów o zadziwiającym realizmie.

Inżynierowie Focal pracowali nad uzyskaniem czystego dźwięku: otwory wentylacyjne są zintegrowane, aby rozszerzyć pasmo przenoszenia głośnika; pianka EVA umieszczona za głośnikiem pochłania wysokie częstotliwości; dyfuzory akustyczne rozbijają fale stojące, aby uzyskać reprodukcję dźwięku wolną od zakłóceń…

ZAŁĄCZONE AKCESORIA 

 • Etui z dermy w kolorze koniakowym i mocha
 • Jeden 3-metrowy (9,1 ft) wysokiej jakości kabel do stosowania w domu na wzmacniaczu wysokiej klasy, dzięki symetrycznemu 4-pinowemu złączu XLR.
 • Jeden 1,2-metrowy (3⅜ ft) wysokiej jakości kabel jack 3,5 mm (⅛″).
 • Sztywne etui podróżne w wykończeniach w kolorze koniakowym i mocha.

SPECYFIKACJA

 • impedancja: 35 Ohmów
 • czułość: 106dB SPL / 1mW przy 1kHz
 • THD: 0,1% przy 1kHz / 100 dB SPL
 • pasmo przenoszenia: 5 Hz - 40 kHz
 • głośnik: kopułka z czystego berylu "M" o średnicy 1,6" (40 mm)
 • waga netto: 440g
 • Gwarancja: 24 miesiące

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.