Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Fezz Audio AURIGA SUPER | Przewód zasilający

1 499,00 zł

Cena za sztukę | Długość 1.8m
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Auriga Super - dostarcza nieograniczoną, szybką i czystą energię do komponentów systemów audio. Sprawdzi się zarówno w kontekście urządzeń wysoko-prądowych, jak również dla urządzeń toru niskich sygnałów. Jest idealnym przewodnikiem do doprowadzenie zasilania do centralnej listwy rozgałęziającej systemu, filtra, czy kondycjoneraTyp:
przewód zasilający
Długość
1.8 m

Fezz Audio AURIGA SUPER

Kable zasilający

Legendarne kable zasilające Ziggy od teraz w ofercie Fezz Audio.

Auriga Super - dostarcza nieograniczoną, szybką i czystą energię do komponentów systemów audio. Sprawdzi się zarówno w kontekście urządzeń wysoko-prądowych, jak również dla urządzeń toru niskich sygnałów. Jest idealnym przewodnikiem do doprowadzenie zasilania do centralnej listwy rozgałęziającej systemu, filtra, czy kondycjonera. Okablowanie Ziggy kojarzone jest z soczystym, barwnym, pełnym autorytetu brzmieniem, o solidnej podstawie, a zarazem o wielkim bogactwie detali.

Technologia w jakiej został wykonany kabel to synergia należytej staranności i wielu drobnych szczegółów, które są uwzględniane na każdym z etapów procesu wytwarzania.

Poczynając od starannego doboru materiałów o określonych właściwościach, surowców, poprzez ich przygotowanie, aż po aspekty implementacji, związane z samym montażem i sposobem jego realizacji. To właśnie suma tych wszystkich drobnych detali, gdzie każdy z osobna wydaje się być mały i nieistotny, daje w swoim łącznym działaniu kabel, który zapewnia unikalne właściwości.

Długość: 1,8m

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.