Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Kharma EQUISITE Classique | Kolumny podłogowe

681 500,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: na zamówienie
Wersja

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Kharma Exquisite Classique jest podstawowym modelem serii Exquisite i pokazuje oddanie Kharma bez kompromisów. Exquisite Classique jest wyposażony w charakterystyczną obróbkę Kharma, która jest wdrożona w celu poprawy właściwości wibracyjnych obudowy przetwornika, oraz poprawy o obszarze pola magnetycznego, przy zastosowaniu opatentowanych technologii

SPECYFIKACJA

  • System: 3-drożny
  • Moc znamionowa: 500 Watt
  • Zakres częstotliwości: 22 Hz - 90 kHz
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Efektywność: 90 dB
  • Wymiary: 1270 x 565 x 849 mm (wys. x szer. x gł.)

  • Głośnik wysokotonowy: 1x 1" Diamond concave tweeter
  • Głośnik średniotonowy: 1x 7" Kharma Omega-7 driver
  • Głośnik niskotonowy: 1x 12" Nomex Kevlar driver


Gwarancja:
2 lata
Stan:
Nowy
Kategoria
Kolumny podłogowe

Kharma EQUISITE Classique

Kharma Exquisite Classique jest podstawowym modelem serii Exquisite i pokazuje oddanie Kharma bez kompromisów. Exquisite Classique jest wyposażony w charakterystyczną obróbkę Kharma, która jest wdrożona w celu poprawy właściwości wibracyjnych obudowy przetwornika, oraz poprawy o obszarze pola magnetycznego, przy zastosowaniu opatentowanych technologii. 

Co więcej, niesamowita dbałość o szczegóły doprowadziła do zastosowania w okablowaniu wewnętrznym czystego srebra i stopów złota. W rezultacie Exquisite Classique osiągnęła teraz niewiarygodny poziom szczegółowości.

NIESPOTYKANY DETAL

Exquisite Classique jest dziełem sztuki pod każdym względem, od zastosowania doskonałych materiałów po konstrukcję i wykończenie, wszystko jest wyjątkowe. Obudowa składa się z pionowo ułożonych paneli ze starannie obliczonymi wycięciami w kształcie nieregularności, co minimalizuje rezonans powietrzny. Minimalizacja rezonansu przenoszonego przez powietrze wewnątrz obudowy jest ważna, ponieważ obudowa nie powinna mieć żadnego wpływu na dźwięk.

Kombinacja wysokociśnieniowych paneli laminowanych, nieregularnych wykrojów, wyrafinowanego tłumienia akustycznego i substancji odsprzęgającej między panelami, aby zapobiec przemieszczaniu się energii pochodzącej z konstrukcji z jednego panelu do drugiego, gwarantuje obudowę pozbawioną rezonansu własnego . W rezultacie Exquisite Classique ma opatentowaną obudowę, która nie wpływa na fale dźwiękowe. Dosłownie każda forma i każdy szczegół w Exquisite Classique ma docelowo stworzyć czysty dźwięk.

TECHNIKA CROSSOVERA

Exquisite może osiągnąć zadziwiającą muzykalność dzięki zastosowaniu złożonych technik zwrotnic, które mogą być postrzegane jako bijące serce tego głośnika. Złożony, opracowany przez nas crossover poprowadzi wszystkie przetworniki do właściwego balansu muzycznego. Zwrotnica może być postrzegana jako dyrygent orkiestry, który musi zamienić informacje odbierane przez kabel głośnikowy w spektakl muzyczny, jakby czytano je z nut.

Kharma do perfekcji opanowała sztukę zachowywania muzycznej całości dzięki opatentowanej technice zwrotnicy stosowanej w Exquisite Grand. Technika ta jest rzadko stosowana przez innych producentów ze względu na jej złożoność. Crossoverem Kharma generuje pasmo przenoszenia, w którym po prostu nie ma luki w informacjach. 

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.