Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Kharma EXQUISITE Midi | Kolumny podłogowe

434 750,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: na zamówienie
Wersja

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Tworzenie głośnika Kharma Exquisite to długi proces. Szukasz idealnego kształtu, materiałów i dźwięku, aby uzyskać poczucie wdzięcznej elegancji, której można oczekiwać od ręcznie wykonanego głośnika. Kharma Exquisite Midi to najmniejszy głośnik z kolekcji Exquisite, ale z łatwością wypełni pomieszczenie swoją muzyczną wydajnością. Ponadczasowy design i technologiczne detale, których nie można sobie wyobrazić, to fundamenty Exquisite Midi, dzięki którym głośnik jest znany i lubiany na całym świecie

SPECYFIKACJA

  • System: 4-drożny
  • Moc znamionowa: 400 Watt
  • Zakres częstotliwości: 23 Hz - 90 kHz
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Efektywność: 90 dB
  • Wymiary: 1805 x 465 x 745 mm (wys. x szer. x gł.)

  • Głośnik wysokotonowy: 1x 1" Diamond concave tweeter
  • Głośnik średniotonowy: 1x 7" Kharma Omega-7 driver
  • Głośnik niskotonowy: 2x 8" Nomex Kevlar driver


Gwarancja:
2 lata
Stan:
Nowy
Kategoria
Kolumny podłogowe

Kharma EQUISITE Midi

Tworzenie głośnika Kharma Exquisite to długi proces. Szukasz idealnego kształtu, materiałów i dźwięku, aby uzyskać poczucie wdzięcznej elegancji, której można oczekiwać od ręcznie wykonanego głośnika. Kharma Exquisite Midi to najmniejszy głośnik z kolekcji Exquisite, ale z łatwością wypełni pomieszczenie swoją muzyczną wydajnością. Ponadczasowy design i technologiczne detale, których nie można sobie wyobrazić, to fundamenty Exquisite Midi, dzięki którym głośnik jest znany i lubiany na całym świecie.

Masywna obudowa wykonana jest z laminatu wysokociśnieniowego (HPL). Jest dziełem sztuki pod każdym względem, od zastosowania doskonałych materiałów po konstrukcję i wykończenie, wszystko jest wyjątkowe. Zastosowanie płyt HPL powoduje, że drgania mechaniczne obudowy tłumią się niemal do zera.

To tłumienie drgań jest niezwykle ważne, ponieważ obudowa absolutnie nie powinna mieć żadnego wpływu  na  samo pole dźwiękowe. Nie powinna emanować wibracjami, co jest realizowane dzięki doborowi materiałów.

Co więcej, cała energia z głośników, która jest uwięziona w głośniku, powinna zostać pochłonięta przez obudowę. Jest to dokonane przez połączenie ekstremalnie gęstych płyt HPL i wyrafinowanego tłumienia akustycznego. Tłumienie to jest w stanie pochłaniać energię w szerokim spektrum częstotliwości.

DIAMOND CONCAVE TWEETER

Bez wątpienia jakość jest gwarantowana przez zastosowanie głośnika wysokotonowego Diamond jako standardu w kolekcji Exquisite. Te przetworniki wysokotonowe to prawdziwe cuda techniki. Głośniki wysokotonowe mają membranę diamentową, która została zrealizowana w tzw. procesie CVD. Dzięki temu procesowi uzyskuje się niesamowitą sztywność przy minimalnej grubości zaledwie 50 μm. Zauważ, że ludzki włos mieści się w zakresie od 17 do 180 μm. Stożek jest najważniejszą częścią głośnika wysokotonowego, a ponieważ ten stożek jest wykonany z diamentu, głośnik jest w stanie generować imponująco czyste wysokie częstotliwości.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.