Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Kharma EXQUISITE Midi Grand | Kolumny podłogowe

987 000,00 zł

Cena za parę
Wersja

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Kharma Exquisite Midi Grand jest częścią flagowej serii Exquisite Collection i urzeczywistnia absolutny koniec high-endu w audio, z prawdziwym konkurentem przedstawiającym nagrania muzyczne w ich realistycznych rozmiarach

SPECYFIKACJA

  • System: 3.5 drożny
  • Moc znamionowa: 1000 Watt
  • Zakres częstotliwości: 23 Hz - 90 kHz
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Efektywność: 91 dB
  • Wymiary: 1805 x 465 x 745 mm (wys. x szer. x gł.)

  • Głośnik wysokotonowy: 2x 1" Diamond concave tweeter
  • Głośnik średniotonowy: 2x 7" Kharma Omega-7 driver
  • Głośnik niskotonowy: 2x 11" Nomex Kevlar driver


Gwarancja:
2 lata
Stan:
Nowy
Kategoria
Kolumny podłogowe

Kharma EQUISITE Midi Grand

Kharma Exquisite Midi Grand jest częścią flagowej serii Exquisite Collection i urzeczywistnia absolutny koniec high-endu w audio, z prawdziwym konkurentem przedstawiającym nagrania muzyczne w ich realistycznych rozmiarach.

Przetworniki Exquisite Midi Grand mogą być postrzegane jako maszyna napędowa  tych  kolumn, które tworzą muzykalność, jakiej można oczekiwać od bezkompromisowego projektu . Jakość tego holenderskiego arcydzieła jest bez wątpienia gwarantowana przez zastosowanie dwóch diamentowych głośników wysoko tonowych jako standardu w Exquisite Midi Grand.  Dzięki temu kolumna reprodukuje   imponująco czyste wysokie częstotliwości.

WYSOKI KSZTAŁT OBUDOWY

Masywna, ale elegancka obudowa Exquisite Midi Grand wykonana jest z laminatu wysokociśnieniowego (HPL) w konstrukcji wielowarstwowej. Zastosowanie tego materiału powoduje, że drgania mechaniczne obudowy tłumią się niemal do zera. Daje to bardziej realistyczny obraz dźwiękowy i projekt przekraczający wyobraźnię.

ŹRÓDŁO PUNKTÓW WIRTUALNYCH

Exquisite Midi Grand to system wirtualnego źródła punktowego, w którym podwójne głośniki wysokotonowe Diamond wyświetlają obraz bardzo precyzyjnie, z niesamowitą głębią, wysokością i szerokością sceny. Ludzki słuch odbiera całe pole dźwiękowe Exquisite Midi Grand tak, jakby emanowało z jednego punktu, który tworzy bardzo naturalną scenę dźwiękową, czasem małą, gdy przestrzeń do nagrywania była mała, czasem bardzo duża, gdy nagranie było takie. Exquisite Midi Grand to głośnik, który jest w stanie zapewnić muzyczne doznania przekraczające wyobraźnię.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.