Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Albedo METAMORPHOSIS MK2 Monocrystal (głośnikowe)

32 250,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Rodzaj wtyku

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Nowa seria MKII naszego kultowego kabla. Jeden z najlepszych przewodów obecnie produkowanych na rynku, bez względu na cenę.
Naturalny, o wybitnej holografii sceny muzycznej. Dynamika na najwyższym poziomie. Oddający w realistyczny sposób klimat nagrania z zachowaniem wzorcowym szerokości i głębi. Tak neutralny jak jest to możliwe w tej kategoriiGwarancja:
24 miesiące
Kategoria
Kable głośnikowe

Albedo METAMORPHOSIS MK2 Monocrystal (głośnikowy)

Nowa seria MKII naszego kultowego kabla. Jeden z najlepszych przewodów obecnie produkowanych na rynku, bez względu na cenę.
Naturalny, o wybitnej holografii sceny muzycznej. Dynamika na najwyższym poziomie. Oddający w realistyczny sposób klimat nagrania z zachowaniem wzorcowym szerokości i głębi. Tak neutralny jak jest to możliwe w tej kategorii.

W tym modelu wykorzystaliśmy nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Przewodnik to kombinacja wielu srebrnych taśm i przewodów okrągłych o różnej średnicy wykonane w technologii monokrystalicznej. Całość zabezpiecza izolacja silikonowa antyelektrostatyczna mająca za zadanie tłumić drgania. Konfekcjonowany srebrnymi naszej produkcji. METAMORPHOSIS – wśród najlepszych.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.