Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Albedo METAMORPHOSIS SIGNATURE Monocrystal (XLR)

30 100,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Rodzaj wtyku

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Stworzony do referencyjnej elektroniki. Kwintesencja naszej dotychczasowej produkcji w technologii srebra monokrystalicznego. Tak naturalny jak jest to możliwe w obecnej chwili. Jeżeli wiesz, jak brzmią naturalne instrumenty i nie interesuje Ciebie korekcja systemu audio, ten produkt zostanie z tobą być może na zawszeRodzaj wtyku:
XLR
Gwarancja:
24 miesiące
Kategoria
Kable sygnałowe (interkonekty)

Stworzony do referencyjnej elektroniki. Kwintesencja naszej dotychczasowej produkcji w technologii srebra monokrystalicznego. Tak naturalny jak jest to możliwe w obecnej chwili. Jeżeli wiesz, jak brzmią naturalne instrumenty i nie interesuje Ciebie korekcja systemu audio, ten produkt zostanie z tobą być może na zawsze.

Konstrukcja jego to kilkadziesiąt osobno izolowanych cienkich srebrnych drucików wykonanych w technologii monokrystalicznej o wyjątkowo gładkiej powierzchni polerowanej na głowicach z naturalnego diamentu jest ich więcej o 20% niż w serii MKII. W wersji Signature  dodatkowo zostały zastosowane przewody typu solid core. Konstrukcja ta wykorzystuje izolację z organicznego teflonu charakteryzującego się dużą skutecznością tłumienia drgań, to samo zadanie spełniają włókna aramidowe. Całość spaja izolacją antyelektrostatyczną wykonaną z silikonu. Konfekcja w wersji RCA i XLR to najwyższej jakości wtyki marki FURUTECH z serii NCF.

Metamorphosis Signature - życie jest zbyt krótkie, by dać się oszukiwać.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.