Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Albedo DIGITAL METAMORPHOSIS Signature Monocrystal (XLR AES/EBU)

15 000,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Albedo Digital Metamorphosis Signature sprawi, że przeniesiemy się w świat realistyczny. Wyrafinowany w każdym calu. To co ujmuje nas od pierwszych sekund to niesamowita niewymuszona równowaga tonalna z nieskrępowaną dynamiką. Barwny dźwięk z dużą ilością harmonicznychRodzaj wtyku:
XLR (AES EBU)
Gwarancja:
24 miesiące
Kategoria
Kable cyfrowe

Albedo DIGITAL METAMORPHOSIS Signature Monocrystal (XLR AES/EBU)

Sprawi, że przeniesiemy się w świat realistyczny. Wyrafinowany w każdym calu. To co ujmuje nas od pierwszych sekund to niesamowita niewymuszona równowaga tonalna z nieskrępowaną dynamiką. Barwny dźwięk z dużą ilością harmonicznych.

Konstrukcją nawiązuje do modelu sygnałowego Metamorphosis Signature, znajdują się w nim kilkadziesiąt cienkich przewodów ze srebra monokrystalicznego o wyjątkowo gładkiej powierzchni dzięki głowicom z diamentu naturalnego wykorzystywanych do ich produkcji. Dodatkowo znajdują się również przewody typu solid core.Izolacja to kombinacja teflonu-organic, poliamidu, silikonu antyelektrostatycznego i włókien aramidowych, które mają na celu tłumić niepożądane drgania.W tym modelu wykorzystaliśmy najlepsze wtyki FURUTECH z serii NCF zarówno w opcji RCA jak i w XLR.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.