Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire RHAPSODY 3 (głośnikowy)

4 140,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Rhapsody 3SC to zaawansowana konstrukcja Helix wykorzystuje te same wysokiej jakości posrebrzane przewodniki i zaawansowane piankowe materiały polipropylenowe, które można znaleźć w pasującym interkonekcie Rhapsody 3SC. Idealny dla słuchaczy, którzy preferują wyraziste, ale nie ostre tony wysokie z pełnym, ale kontrolowanym basemTyp:
Głośnikowy
Konstrukcja:
SHIELDED EIGHT HELIX
Materiał przewodników:
SP-OFHC - SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
ADVANCED FOAMED POLYPROPYLENE
Konfekcja:
BFA banan

Staright Wire RHAPSODY 3 (głośnikowy) 

Rhapsody 3SC to zaawansowana konstrukcja Helix wykorzystuje te same wysokiej jakości posrebrzane przewodniki i zaawansowane piankowe materiały polipropylenowe, które można znaleźć w pasującym interkonekcie Rhapsody 3SC. Idealny dla słuchaczy, którzy preferują wyraziste, ale nie ostre tony wysokie z pełnym, ale kontrolowanym basem. Renderowanie szczegółów przestrzennych jest realizowane z przekonującą wagą i wyjątkowym kontrastem dynamicznym. Częstotliwości średniego poziomu i wokale są odtwarzane w niezwykły sposób. Rhapsody 3SC jest uniwersalnie kompatybilny z prawie wszystkimi głośnikami.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 8,0 ft = 2,4 m | 10,0 ft = 3,0 m
  • Przewodnik: SP-OFHC - SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: SHIELDED EIGHT HELIX
  • Wykończenie: BFA banan
  • Izolacja: ADVANCED FOAMED POLYPROPYLENE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.