Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire EXPRESSIVO 2 (głośnikowy)

6 090,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Expressivo II to wyjątkowy, dwuprzewodowy kabel głośnikowy klasy premium. Wykorzystuje technologię sprężonego przewodnika (CCT) z 4 dodatnimi przewodami „zawieszonymi w powietrzu” przy 15AWG miedzi OFHC, zastosowano wiele izolacji o niskiej dielektrycznej w celu optymalizacji wydajności mechanicznej i elektrycznejTyp:
Głośnikowy
Konstrukcja:
QUAD AIR TUBE
Materiał przewodników:
COFHC-CCT – CDA 101 OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
FOAMED POLYPROPYLENE/ POLYETHYLENE
Konfekcja:
BFA banan

Staright Wire EXPRESSIVO 2 (głośnikowy) 

Expressivo II to wyjątkowy, dwuprzewodowy kabel głośnikowy klasy premium. Wykorzystuje technologię sprężonego przewodnika (CCT) z 4 dodatnimi przewodami „zawieszonymi w powietrzu” przy 15AWG miedzi OFHC, zastosowano wiele izolacji o niskiej dielektrycznej w celu optymalizacji wydajności mechanicznej i elektrycznej. Ten kabel głośnikowy o niskiej rezystancji wykorzystuje dwie przeciwstawne ekrany spiralne dla ujemnych ścieżek przewodnika i znany antystatyczny oplot z mikrowłókien Straight Wire. Idealny do oddzielnych komponentów wysokiego poziomu i głośników LCR w zastosowaniach wielokanałowych wysokiego poziomu.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 8,0 ft = 2,4 m | 10,0 ft = 3,0 m
  • Przewodnik: COFHC-CCT – CDA 101 OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: QUAD AIR TUBE
  • Wykończenie: BFA banan
  • Izolacja: FOAMED POLYPROPYLENE/ POLYETHYLENE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.