Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Chord C-LINE C-stream (internetowy)

349,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

C-stream zaprojektowany został do streamowania sygnału audio w systemach audio, które wymagają kabli ze złączami RJ45. W C-stream zastosowano wysokiej jakości beztlenowe przewody miedziane z izolacją z polietylenu o niskiej gęstościTyp:
Kabel internetowy RJ45

Chord C-LINE Ethernet

C-stream zaprojektowany został do streamowania sygnału audio w systemach audio, które wymagają kabli ze złączami RJ45. W C-stream zastosowano wysokiej jakości beztlenowe przewody miedziane z izolacją z polietylenu o niskiej gęstości. Każda para przewodów jest oddzielnie ekranowana, a pod płaszczem zewnętrznym tłumiącym drgania znajduje się dodatkowy ekran z folii o dużej gęstości.

Wtyczka RJ45 ma pozłacane styki i ma bardzo dobrą budowę mechaniczną, która poprawia niezawodność. Systemy streamingowe są początkiem rewolucji cyfrowej, a jeśli poważnie myślisz o jakości słuchanej muzyki, zwróć uwagę na stosowane kable. Bardzo ważne jest ekranowanie – od razu usłyszysz korzyści, jakie płyną z jego stosowania.

Przewodnik wielożyłowy z miedzi beztlenowej. Pary przewodników indywidualnie ekranowane warkoczem wysokiej jakości. Zewnętrzny płaszcz PVC minimalizujący szum mechaniczny. Styki sygnałowe pozłacane 24- karatowym złotem.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.