Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Chord EPIC Stream (internetowy)

2 479,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Kabel do transmisji strumieniowej Epic został opracowany do stosowania z komponentami służącymi do strumieniowego przesyłania sygnału muzycznego – nie możemy nazwać ich wprost kablami ethernetowymi, ponieważ nie są takie sameTyp:
Kabel internetowy RJ45

Chord EPIC Ethernet

Kabel do transmisji strumieniowej Epic został opracowany do stosowania z komponentami służącymi do strumieniowego przesyłania sygnału muzycznego – nie możemy nazwać ich wprost kablami ethernetowymi, ponieważ nie są takie same.

W kablach Ethernet nie stosuje się wysokiej jakości posrebrzanych przewodów, wysokiej klasy materiałów izolacyjnych, ekranowania oddzielnych par o wysokiej gęstości lub ekranowania ogólnego o wysokiej gęstości. Nie używają też naszej unikalnej geometrii przewodu Tuned ARAY.

Wykorzystuje on precyzyjne złącze RJ45 z pozłacanymi stykami, które modyfikujemy, aby móc bezpośrednio lutować przewody do styków. Jednym z bardziej przyjemnych aspektów pracy w The Chord Company jest sala demonstracyjna. Oznacza to spędzanie dużo czasu na słuchaniu muzyki. To ciężka praca, ale ktoś musi to zrobić.

Zaczęliśmy słuchać streamerów, gdy tylko stały się dostępne. Dość szybko zaczęliśmy eksperymentować z ich kablami. Udane próby doprowadziły nas do dostosowania geometrii Tuned ARAY do pracy z sygnałami przesyłającymi sygnał muzyczny.

Kabel do transmisji strumieniowej Epic może pomóc systemowi zabrzmieć w spójny, wciągający i szczegółowy sposób.

Dostępny standardowo w długości 1 m. Dłuższe niestandardowe długości są dostępne na zamówienie.

SPECYFIKACJA

Geometria przewodnika Tuned ARAY zoptymalizowana do pracy w systemach stramingowych. Przewodniki wielożyłowe z posrebrzanej miedzi beztlenowej. Płaszcz zewnętrzny z polietylenu. Podwójne ekranowanie – każda para ekranowana osobno plus dodatkowy ekran na wszytkie pary. Kabel wyposażony w w lutowane, pozłacane wtyki RJ45 zapewniające najwyższą precyzję i bardzo szybki przesył sygnału. Robiony ręcznie w firmie

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.