Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Davone MOXIE | Kolumny podłogowe

11 900,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-7 dni roboczych
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Na pierwszy rzut oka, Moxie wygląda na uroczą, małą kolumienkę. Jednak pozory mylą. Moxie to synonim odwagi i wystarczy zaledwie chwila odsłuchu by to zrozumieć. Pełny bas, otwarta średnica i czyste wysokie tony otwierają muzykę a Moxie robi to wszystko jakby bez wysiłku

SPECYFIKACJA

  • Pasmo przenoszenia: 45 - 22 000 Hz
  • Impedancja: 4 ohm, 3,4 minimum przy 240 Hz
  • Skuteczność: 88 dB / 2,83 V / m
  • Moc znamionowa: 50 W (IEC 268-5)
  • Obudowa: 7 warstwowa sklejka bukowa.
  • System: Obudowa typu Bass-reflex.
  • Waga: 8 kg / sztuka
  • Wymiary: 800 mm x 240 mm x 230 mm (wys. x szer. x gł.)


Gwarancja:
24 miesiące

Davone MOXIE 

Na pierwszy rzut oka, Moxie wygląda na uroczą, małą kolumienkę. Jednak pozory mylą. Moxie to synonim odwagi i wystarczy zaledwie chwila odsłuchu by to zrozumieć. Pełny bas, otwarta średnica i czyste wysokie tony otwierają muzykę a Moxie robi to wszystko jakby bez wysiłku. Bas reflex umieszony z tyłu umożliwia postawienie kolumny bliżej ściany. Stand ze stali nadaje kolumnie ponadczasowego charakteru, sprawiając że Moxie idealnie sprawdzi się w Państwa salonie.

Uwzględnienie parametrów pomieszczenia przy projektowaniu kolumny jest niezwykle trudne. Głównie dlatego, że wymaga to idealnego pomieszczenia, aby teoria mogła przejść w praktykę. Nasz pokój odsłuchowy nie jest idealny, ale specjalnie dla rozwoju zwrotnicy HR, przebudowaliśmy go, zmieniając układ ścian i absorberów. Ten wysiłek się opłacił. Poprawa parametrów pomieszczenia umożliwiła zmiany w zwrotnicy, która daje czystą i otwartą średnicę, nie brzmiącą zarazem agresywnie. Dla mnie to jeden z filarów idealnego brzmienia, i jestem dumny, że mogę zaprezentować to rozwiązanie wraz z Twistem.

High-Endowe kolumny nie są znane z przystępnych cen. Z tego względu, z dumą oferujemy Moxie za 11900 zł za parę. Jakim kosztem? Żadnym. Dzięki użyciu zaledwie 2 drewnianych paneli, przedniego i tylnego, koszty zostały zmniejszone, podczas gdy jakość zwrotnicy może pozostać na wysokim poziomie.

Tradycyjnie, kolumny Davone posiadały elegancką i funkcjonalną podstawę, zintegrowaną z kolumną. Matowa czerń ładnie komplementował orzechową obudowę. Jednak wiele klasycznych mebli posiada chromowane lub stalowe elementy. Dodają one ponadczasowego wyglądu, a do tego są wytrzymałe i sztywne. Chciałem nadać taki wygląd kolumnom Davone, a Moxie to pierwszy model ze stalową podstawą. Niczym kameleon dopasowuje się do kolorów otoczenia i posiada ten ponadczasowy wygląd, tak niespotykany w branży audio.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.