Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Davone TWIST

18 900,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-7 dni roboczych
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Davone Twist należy uznać za pięknie zaprojektowane i starannie wykonane kolumny zasilające katalog tej duńskiej marki. Nie należy jednak zapominać, że zastosowany w tym przypadku dwudrożny głośnikowy układ współpracujący z ciekawie zaprojektowaną obudową wprowadza słuchacza w świat dźwiękowych doznań jakie zwykle zarezerwowane są dla bardziej okazałych kolumnSkuteczność:
88 db
Impedancja:
4 ohm
Pasmo przenoszenia:
38 – 22000 Hz
Wymiary:
236×960×264 (ze stojakiem)
Waga:
15.5kg sztuka
Gwarancja:
24 miesiące

“Nasz pokój odsłuchowy nie jest idealny, ale specjalnie dla rozwoju zwrotnicy przebudowaliśmy go, zmieniając układ ścian i absorberów. Ten wysiłek się opłacił. Poprawa parametrów pomieszczenia umożliwiła zmiany w zwrotnicy, która daje czystą i otwartą średnicę, nie brzmiącą zarazem agresywnie. Dla mnie to jeden z filarów idealnego brzmienia i jestem dumny, że mogę zaprezentować to rozwiązanie wraz z Twistem. Moim głównym celem było stworzenie godnego następcy dla modelu Riva, i pierwsze projekty faktycznie wykazywały mocne podobieństwo. Przy pozytywnej reakcji dystrybutorów, mogłem na tym poprzestać. Ale, jak zawsze z resztą, nie jestem w pełni zadowolony, gdy nie stworzę czegoś nowego. Większość marek projektuje wewnątrz wąskiego pasma możliwości, sądzę że robią to, aby nie zawieść swoich wiernych klientów. Wierni klienci Davone byliby zawiedzeni właśnie wtedy, gdybyśmy postępowali w taki sam sposób. Czuję się wręcz zobowiązany do korzystania z mojej wolności jako projektanta, a nie uciekania się do powielania tych samych schematów. Kilka miesięcy później, narodził się Twist. Idealny przykład kolumny, innej niż wszystkie.” – mówi Paul Schenkel, konstruktor Davone

“Davone Twist należy uznać za kolejne pięknie zaprojektowane i starannie wykonane kolumny zasilające katalog tej duńskiej marki. Nie należy jednak zapominać o tym, że zastosowany w tym konkretnym przypadku dwudrożny głośnikowy układ współpracujący z ciekawie zaprojektowaną obudową wprowadza słuchacza w świat dźwiękowych doznań jakie zwykle zarezerwowane są dla bardziej okazałych kolumn wyposażonych w jeszcze bardziej rozbudowane układy głośnikowe.”

Test na portalu HiFiClass

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.