Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

 • Obniżka

Chord MOJO 2 | Przenośny DAC + wzmacniacz słuchawkowy

2 799,00 zł
2 290,00 zł - 509,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Poznajcie Mojo, najbardziej zaawansowany na świecie przenośny przetwornik DAC/wzmacniacz słuchawkowy, który nie tylko poprawi brzmienie odtwarzanej muzyki, ale również umożliwi bezproblemowe jej słuchanie przez słuchawki w doskonałej jakości, niezależnie od czasu i miejsca w którym się znajdujesz

SPECYFIKACJA

 • Długość: 83 mm (3,26 cala),
 • Szerokość: 62 mm (2,44 cala),
 • Wysokość: 22,90 mm (0,90 cala),
 • Waga netto: 185 g (0,4 funta)
 • Pięć wejść cyfrowych: coax, dual-data coax, optical, Micro-USB i USB-C,
 • Dwa wyjścia słuchawkowe 3.5 mm do wspólnego słuchania lub porównywania słuchawek,
 • Współpracuje z Poly
 • Moc wyjściowa: @ 1 kHz/300 Ω: 90 mW,
 • Moc wyjściowa @ 1 kHz/30 Ω: 600 mW,
 • Impedancja wyjściowa: 0.06 Ω,
 • Zakres dynamiki: 125 dB,
 • THD @ 2.5 V/300 Ω: 0.0003 %


Gwarancja:
24 miesiące
Stan:
Nowy

CHORD Mojo 2

Najbardziej zaawansowany przenośny przetwornik DAC + wzmacniacz słuchawkowy

Chord Electronics, lider w branży cyfrowego audio najwyższej klasy wprowadza na rynek przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym Mojo 2. To jednocześnie pierwsze na świecie urządzenie, które posiada bezstratny procesor DSP na pokładzie, ustanawiając na nowo poprzeczkę jakościową, jeżeli chodzi o przenośne źródła audio wysokiej klasy. 

Niemalże siedem lat po tym, jak marka Chord wykreowała niszę przenośnego sprzętu klasy hi-end wprowadzając Mojo, wieloletni konsultant firmy w zakresie cyfrowego Audio, Rob Watts, stworzył nowe urządzenie. I to w dodatku takie, które kryje w sobie pierwszą na świecie, przełomową technologię. 

Nowe Mojo 2 czerpie z wielu nowych funkcji, a główną z nich jest rewolucyjny procesor cyfrowy DSP, pierwszy tego rodzaju na świecie. 

Rewolucyjny procesor cyfrowy o ultra wysokiej rozdzielczości jest całkowicie transparentny, umożliwiając jednocześnie regulację barwy w całym zakresie częstotliwości bez jakiejkolwiek utraty jakości. Ta nowa technologia daje Mojo 2 niezrównaną kompatybilność z jakże szerokim wachlarzem słuchawek dostępnych w dzisiejszych czasach na rynku oraz elastyczność w zakresie komponentów źródłowych i rodzajów cyfrowych plików audio. 

Dodatkową funkcją jest wprowadzenie systemu menu. Nawigacja odbywa się tutaj poprzez sferę kontrolującą, a samo zaś menu wprowadza funkcję wyciszenia, cztero-pozycyjną funkcję „Crossfeed”, podróżną blokadę przycisków oraz oczywiście w pełni bezstratną kontrolę barwy. 

Nowe wejście danych USB-C

Ilość wejść cyfrowych zwiększyła się do czterech, dzięki nowego wejściu USB-C wprowadzonemu dla większej elastyczności. Wejście to współistnieje z wejściem optycznym, koaksjalnym i wejściem Micro-USB. Warto zwrócić uwagę, iż wejście koaksjalne posiada podwójne wejście danych dla urządzenia M Scaler. Jednocześnie nowe Mojo 2 posiada dwa wyjścia słuchawkowe 3.5mm mini-jack. 

Lepsza bateria i ładowanie

Mojo 2 uzyskało dużo lepsze zarządzanie stanem baterii. Uzyskano to poprzez nowy system ładowania i kontroli, który teraz bazowany jest na układzie FPGA. Ta technologia daje dużo krótsze czasy ładowania, a jednocześnie minimalizuje aż 
o 75% straty w trakcie tego procesu, co pozwala na większą skuteczność i niższe temperatury samego ładowania. Powiększono także o 9% pojemność baterii, co przekłada się na dłuższy czas działania bateryjnego, które teraz przekracza 8 godzin.

Znany z Mojo inteligentny tryb biurkowy został także ulepszony, teraz 
z odizolowaną baterią oraz przeprojektowanym zasilaczem tak, aby lepiej wspierać tryb pracy z sieci bez jakiejkolwiek utraty na jakości brzmienia. 

Znacznie ulepszona przejrzystość soniczna

Mojo 2 jest teraz sprzężony stałoprądowo dzięki zastosowaniu cyfrowego układu DC-servo. Jednocześnie posida też ulepszony autorski filtr cyfrowy WTA, który teraz poziada aż 40,960 obwiedni i korzysta z 40 rdzeni DSP. Dodatkowo ulepszone kształtowanie szumów oferuje teraz wyczuwalnie lepszą głębię i odbiór detali. 
A ulepszenia we właściwym przetworniku Pulse Array DAC przekładają się na niższe zniekształcenia i mniejsze szumy poza właściwym pasmem audio.

Funkcje cyfrowego procesora DSP UHD

Ten unikalny procesor, który jest teraz integralną częścią Mojo 2 otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Umożliwia on dokładne dostrojenie barwy w 18 krokach w każdym z czterech zakresów częstotliwości: niższy bas, średni bas, niższe wysokie tony, najwyższe tony.

Zasięg regulacji głośności także został poprawiony od +18 dB do -108 dB, i teraz posiada dwa oddzielne tryby wzmocnienia: niską i wysoką głośność. 

Jednocześnie zintegrowano teraz czteropozyjny efekt „Crossfeed”, który umożliwia uzyskanie efektów przestrzennych na słuchawkach, które doskonale naśladują stereofonię znaną z kolumn głośnikowych. 

Najlepsza w klasie jakość wykonania

Mojo 2 jest zaprojektowany i ręcznie wykonany w Wielkiej Brytanii. Posiada niezwykle solidnie i precyzyjnie zarazem wykonaną obudowę z aluminium, które jest anodyzowane na czarno. Obudowa posiada cztery okrągłe gałki sterujące, które zostały wykonane z wysokiej jakości polikarbonatu. 

Bezprzewodowa łączność z Poly2

Mojo 2 jest w pełni kompatybilne ze streamerem i serwerem plików Poly, umożliwiając streaming audio wysokiej rozdzielczości oraz dostęp do aż 2TB plików, które można umieścić na karcie microSD.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

 • Zaprojektowany, skonstruowany i wykonany z wysokiej jakości piaskowanego aluminium,
 • Cztery sferyczne przyciski sterujące w tym. nowy przycisk menu,
 • Mały, lekki, kieszonkowy,
 • Nowe wejście USB-C,
 • Najbardziej zaawansowany procesor DSP UHD na świecie; zaawansowana regulacja EQ,
 • Nowa funkcja menu, w tym crossfeed, blokada przycisków, jasność sfer i DSP,
 • Udoskonalone układy FPGA: większa rozdzielczość, moc i wydajność,
 • Udoskonalona bateria: większa pojemność i inteligentny tryb stacjonarny (pochodzący z Hugo2),
 • Udoskonalone filtrowanie WTA: 40 rdzeni DSP dla lepszej przejrzystości dźwięku i niższego poziomu hałasu,
 • Pełna zgodność z Poly,

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.