Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Chord ANNI | Wzmacniacz zintegrowany + wzmacniacz słuchawkowy

7 399,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Chord Electronics wprowadził na rynek swój pierwszy mały zintegrowany wzmacniacz stacjonarny Anni. Zdolny do napędzenia zarówno słuchawek jak i kompaktowych głośników, nowy Chord Anni kontynuuje wzornictwo linii Qutest i ma te same wymiary co Chord Huei i Chord QutestTyp:
Wzmacniacz zintegrowany / słuchawkowy
Moc wyjściowa:
10 W 8Ω
Wejścia:
2 x RCA
Wyjścia:
3,5 mm oraz 6,35mm
Wymiary:
42 x 160 x 96 mm
Waga:
625 g
Uwagi:
Szczegółowa specyfikacja w zakładce 'OPIS'
Gwarancja:
24 miesiące

CHORD ANNI

Wzmacniacz zintegrowany / wzmacniacz słuchawkowy

Chord Electronics oferuje technologię ULTIMA w swoim pierwszym małym wzmacniaczu stacjonarnym. Nowy Anni wprowadza technologię ULTIMA do współczesnych słuchawek o wysokiej wydajności jak i do kompaktowych głośników podstawkowych. 

Chord Electronics wprowadził na rynek swój pierwszy mały zintegrowany wzmacniacz stacjonarny Anni. Zdolny do napędzenia zarówno słuchawek jak i kompaktowych głośników, nowy Chord Anni kontynuuje wzornictwo linii Qutest i ma te same wymiary co Chord Huei i Chord Qutest. Anni korzysta z autorskiej topologii obwodu ULTIMA oraz jest idealnie przygotowany do wykorzystania pełnego potencjału high-endowych słuchawek, kompaktowych monitorów i źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Nowy wzmacniacz zintegrowany Anni stanowi część linii produktowej Qutest i doskonale uzupełnia możliwości naszego wielokrotnie nagrodzonego przetwornika cyfrowo-analogowego Qutest i przedwzmacniacza gramofonowego Huei. Jako system, te trzy komponenty linii Qutest zapewniają bezkonkurencyjne rozwiązanie dla domowego, stacjonarnego systemu audio, oferując wiodące technologie cyfrowe i analogowe dla współczesnego miłośnika muzyki. Firmowy stojak QSS oferuje doskonałe wsparcie i prezentację tych urządzeń, jednocześnie posiada możliwość położenia jeden na drugim.

Anni oferuje niedawno zaprezentowane rozwiązanie Chord Electronics - topologię układu korekcji błędów z podwójnym sprzężeniem do przodu, niezależnie od tego, czy używa się słuchawek, czy kompaktowych głośników. Zaawansowana technologia Anni pozwala na ciągłe kontrolowanie każdego błędu obciążenia słuchawek, monitorowania i kompensowania go przez cały czas. 

Urządzenie zostało wyposażone w wyjście słuchawkowe 3,5 mm, jak i ¼ cala (6,35 mm), które mogą być wykorzystywane jednocześnie, oraz wyjścia głośnikowe 4 mm na wtyk bananowy, Anni zapewnia 10 watów wzmocnienia w technologii ULTIMA sterowane za pomocą zamontowanej z przodu regulacji głośności, która służy również jako przełącznik wyboru wejścia dla dwóch wejść liniowych Anni. Dwustopniowa regulacja wzmocnienia (gain) dla głośników zapewnia dodatkową elastyczność przy wyborze kolumn głośnikowych.

Anni korzysta z tej samej, precyzyjnie wykonanej w Wielkiej Brytanii, wysokiej jakości aluminiowej obudowy wykonanej w technologii CNC, która jest wspólna dla wszystkich produktów Chord Electronics. Wzmacniacz jest w całości zaprojektowany, skonstruowany

i zbudowany w Wielkiej Brytanii. Polichromatyczne kule kontrolne będące znakiem firmowym Chord Electronics regulują sterowanie mocą i wzmocnieniem, uzupełniając montowany na konsoli regulator głośności/wejściowy selektor. Anni zasilana jest z zewnętrznego zasilacza 15 V

i korzysta z wyjścia 12 V DC, które może zasilać Qutest DAC i przedwzmacniacz gramofonowy Huei, gdy jest używany z nowym zasilaczem z serii Qutest (w zestawie).

Główne cechy:

 • Topologia wzmacniacza Dual Feed Forward nowej generacji
 • Potężny wzmacniacz słuchawkowy z wyjściami 3,5 mm i 6,35 mm
 • Terminale głośnikowe 4 mm (banany)
 • Regulacja wzmocnienia
 • Dwa wejścia liniowe

SPECYFIKACJA:

 • wyjścia: 3,5 mm oraz 6,35mm
 • terminale głośnikowe: 4 mm (banany)
 • wejścia liniowe: 2x RCA
 • Regulacja wzmocnienia: tak
 • Moc wyjściowa: 10 W 8Ω
 • THD: 0,02%
 • Stosunek s/n: -92 dB
 • Pasmo przenoszenia: 5 Hz-60 Khz (-3 dB)
 • Waga: 625 g
 • Wymiary: 42 x 160 x 96 mm
 • Kolor: czarny

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.