Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Audiolab M-DAC+

4 599,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: ok. 4 tygodni
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Inżynierowie Audiolab po raz kolejny pokazali swój majstersztyk w projektowaniu urządzeń z cyfrowym dekodowaniem. Zastosowanie innowacyjnego przetwornika Sabre 32-bit DAC, będącego sercem modelu M-DAC+, zapewnia muzykę niezwykle bogatą w szczegóły. Oferowany przez urządzenie dźwięk to zdumiewająco realistyczne trójwymiarowe brzmienie. Obdarzony wszechstronnymi zdolnościami i urzekającą wydajnością model M-DAC+ przez wiele lat będzie zachwycać swoim potencjałemTyp:
Przetwornik DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym
Wbudowany DAC:
ESS Sabre32 Reference ES9018K2M
Czas pracy z akumulatora:
do 7 godzin
Łączność bezprzewodowa:
Bluetooth
Wejścia cyfrowe:
koncentryczne, optyczne, USB micro-B dla komputerów PC/Android, USB-A dla iOS
Wyjścia cyfrowe:
koncentryczne, optyczne
Próbkowanie:
192 kHz; USB: 384 kHz, DSD64, DSD128, DSD256
Wymiary:
34 x 136 x 178 mm
Uwagi:
Pełna specyfikacja w zakładce 'Opis'
Gwarancja:
24 miesiące

01.png

M-DAC+

M-DAC+ został stworzony, aby w niewiarygodnym stopniu poprawić wydajność i możliwości swojego starszego brata M-DAC. Oferujący wejście USB o rozdzielczości 32 bit / 384kHz i wejścia koaksjalne i optyczne 24-bit /192kHz, M-DAC+ zapewnia również możliwość bezpośredniego połączenia z urządzeniami Apple. Wystarczy użyć kabla USB typu A, aby M-DAC+ w pełni wykorzystał swój potencjał.

Wszyscy fani muzyki i audiofilskich plików DSD z pewnością docenią kompatybilność modelu M-DAC+ z tym formatem. Mając do wyboru cztery odmienne filtry dekodujące muzykę w formacie DSD i siedem filtrów dla plików PCM można zdecydować, z którego filtru chce się obecnie korzystać.

Inżynierowie Audiolab po raz kolejny pokazali swój majstersztyk w projektowaniu urządzeń z cyfrowym dekodowaniem. Zastosowanie innowacyjnego przetwornika Sabre 32-bit DAC, będącego sercem modelu M-DAC+, zapewnia muzykę niezwykle bogatą w szczegóły. Oferowany przez urządzenie dźwięk to zdumiewająco realistyczne trójwymiarowe brzmienie. Obdarzony wszechstronnymi zdolnościami i urzekającą wydajnością model M-DAC+ przez wiele lat będzie zachwycać swoim potencjałem.

Przedefiniowanie klasyki

Nowy M-DAC + jest oparty na klasycznym M-DAC, ze starannie dobranymi ulepszeniami w kluczowych obszarach co jest logicznym posunięciem, biorąc pod uwagę stałą popularność modelu w ciągu ostatnich czterech lat. M-DAC zyskał niezrównaną reputację zarówno wśród prasy, jak i publiczności od premiery jesienią 2011 roku, zdobywając wiele nagród Product of the Year od takich magazynów jak What Hi-Fi, Hi-Fi Choice i EISA, aby uczynić go prawdopodobnie najbardziej doceniony komponent DAC jaki kiedykolwiek wyprodukowano.

Najlepszy układ DAC

Podobnie jak M-DAC, M-DAC + zawiera 32-bitowy chipset DAC ES9018 Sabre Reference, nadal powszechnie uważany za najlepszy dostępny komponent na rynku. Jest otoczony wyjątkowo dobrze dobranymi obwodami, które powodują zawstydzenie innych, przewyższających cenowo przetworników DAC. Stopień wyjściowy klasy A JFET zapewnia, że ​​sygnał audio po konwersji z domeny cyfrowej na analogową jest najwyższej jakości.

Wysoka wydajność dzięki DSD

M-DAC + przetwarza teraz dane audio do 32 bitów / 384 kHz przez USB; Jest to znacznie wyższa specyfikacja niż wymagana przez obecne formaty muzyczne hi-res, zapewniając, że ten nowy, wysokiej jakości dodatek do rodziny M-DAC jest w pełni wyposażony do przyszłych zastosowań w ultra-wysokiej rozdzielczości dźwięku cyfrowego. Wejście USB akceptuje również pliki DSD (cyfrowy system audio opracowany pierwotnie dla Super Audio CD), zapewniające kompatybilność z DSD64, DSD128 i DSD256. Jest to znaczący dodatek, ponieważ DSD ma ważną rolę do odegrania na rozwijającej się scenie dźwięku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości.

SPECYFIKACJA:

 • DAC Chip ESS Sabre32 9018
 • Częstotliwość próbkowania 24-bit / 192kHz (optyczne, koaksjalne i AES), 32-bit / 384kHz (USB), 2.8MHz (DSD64), 5.6MHz (DSD128), 11.2MHz (DSD256)
 • Wejścia cyfrowe 2 x koaksjalne, 2 x Toslink Optical, 1 x AES/EBU, 1 x USB dla PC USB, 1x USB dla iPod/iPhone/iPad
 • Wyjścia cyfrowe 1x koaksjalne, 1 x Toslink Optical
 • Poziom wyjściowy sygnału Zbalansowany: 4.5Vrms ±0.1
 • Niezbalansowany: 2.25Vrms ±0.1
 • Impedancja wyjściowa 10Ω
 • Zniekształcenia THD (1kHz 0dB 20Hz - 20kHz A wtd) <0.002%
 • Pasmo przenoszenia 20Hz - 20KHz (± 0.2dB)
 • Stosunek sygnał-szum RCA: >115dB, XLR: >120dB
 • Zakres dynamiki RCA RCA: > 115dB, XLR: > 120dB
 • Przesłuch @ 1k RCA: <-120dB , XLR: <-130dB
 • Wymiary (mm) 114mm x 247mm x 292mm
 • Waga netto 3,7 kg

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.