Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Nagrody EISA 2021-2022

Nagrody EISA 2021-2022

Zobaczcie produkty z naszej oferty, które otrzymały nagrody EISA. Wyjątkowy autorytet EISA czyni te nagrody najważniejszymi wśród wszystkich tytułów i wyróżnień, jakie można zdobyć w świecie audio.


ROSE RS150

Już sam wygląd RS150 robi wrażenie i wywołuje spore oczekiwania. To solidna konstrukcja z szerokim, zapełnionym grafiką wyświetlaczem dotykowym, który jednak nie jest dekoracją, lecz przede wszystkim poważnym narzędziem do obsługi tego ekstremalnie uniwersalnego odtwarzacza i przetwornika C/A. Z jego pomocą zagramy praktycznie wszystko, poczynając od strumieni Bluetooth aż po materiały wysokiej rozdzielczości, z możliwością instalacji pamięci SSG, co połączy odtwarzacz z muzyczną biblioteką. Brzmienie jest bardzo dojrzałe, bogate i detaliczne. To bardzo udany debiut nowej koreańskiej marki.

Kliknij, aby zobaczyć ->


CAMBRIDGE AUDIO EVO 150

EVO 150 to urządzenie kompaktowe, wszechstronne i wydajne. Podłączymy do niego nawet „trudne” kolumny i wypełnimy duże pomieszczenie mocnym dźwiękiem. Muzyka może płynąć ze smartfona, komputera i serwisu strumieniującego. EVO 150 jest wszystkim, czego wielu użytkowników może potrzebować teraz i w przyszłości. Wspaniałe wyposażenie obejmuje wejścia zbalansowane, przedwzmacniacz gramofonowy i wiele innych funkcji, więc wrażenie robi też sposób, w jaki wszystko zorganizowano – obsługa jest bardzo łatwa, poczynając od instalacji po sterowanie aplikacją StreamMagic. Z EVO 150 pożytek będzie miała cała rodzina.

Kliknij, aby zobaczyć ->


PRO-JECT DEBUT PRO

Przygotowana z okazji 30-lecia firmy specjalna, wyrafinowana wersja podstawowego gramofonu Pro-Jecta ma wiele udoskonaleń, wśród których jednym z ważniejszych jest nowe ramię z karbonu i stopu metali lekkich. Talerz jest lepiej wytłumiony i niemagnetyczny, a zawieszenie zarówno ramienia, jak i silnika zostało wzmocnione. Nowa wkładka Pick it Pro jest już zamontowana, a gramofon niemal gotowy do pracy. Gramofon przedstawiony jako „ostateczny wyraz koncepcji Debut” brzmi pewnie i angażująco – to nokaut dla konkurencji, mistrz w swojej klasie.

Kliknij, aby zobaczyć ->


NAIM UNITI ATOM HEADPHONE EDITION

Obserwując niepowstrzymany wzrost popularności słuchawek, Naim wszedł do tej gry ze specjalną wersją swojego najtańszego zintegrowanego systemu Uniti Atom, wyspecjalizowaną do obsługi słuchawek – chociaż nieograniczoną tylko do tego zadania. Technika wzmacniaczy została ściągnięta z referencyjnych konstrukcji Statement i sprzęgnięta z funkcjami sieciowo-strumieniującymi. Zbalansowane i niezbalansowane wyjścia słuchawkowe ucieszą najbardziej wymagających użytkowników słuchawek. Urządzenie może też służyć jako przedwzmacniacz podłączony do końcówek mocy lub kolumn aktywnych. W każdej konfiguracji dźwięk jest silny, bezpośredni i przekonujący.

Kliknij, aby zobaczyć ->


CAMBRIDGE AUDIO DACMAGIC 200M

Cambridge Audio zajmuje się przetwornikami C/A już od 1994 roku, a zdobyte doświadczenie widać w najnowszym urządzeniu serii DacMagic. W 200M nawiązano do wcześniejszych projektów solidnością i łatwością obsługi, dodając do tego szerokie spektrum obsługiwanych formatów, aż po 768 kHz/24 bity i DSD512 (przez wejście USB). 200M, wygodny i funkcjonalny, jest nie tylko doskonałym urządzeniem na biurko, pozwalającym podłączyć słuchawki, ale może też być pełnowartościowym komponentem głównego systemu audio, ożywiając jego brzmienie odważną wyrazistością i ekspresyjną detalicznością.

Kliknij, aby zobaczyć ->


MONITOR AUDIO SILVER 500 7G

Siódma generacja serii Silver przynosi szeroki zakres innowacji. Wszystkie znalazły zastosowanie w najlepszej, wolnostojącej konstrukcji Silver 500 7G. Wysokotonowy C-CAM (z membraną metalowo-ceramiczną) ma nowy napęd, a membrany RXT II (w głośnikach średniotonowym i niskotonowych) usztywniono udoskonaloną powłoką ceramiczną. Głośniki są mocowane za pomocą prętów zakotwiczonych w tylnej ściance pięknie wykończonej obudowy. Dopracowana zwrotnica kształtuje wyrównaną charakterystykę częstotliwościową, a wszystkie walory techniczne składają się na dźwięk mocny, zrównoważony, czysty i detaliczny.

Kliknij, aby zobaczyć ->