Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Cambridge Audio DacMagic 200M

2 890,00 zł

Cena za sztukę
Kolor:

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

DacMagic 200M został zaprojektowany od podstaw z myślą o cyfrowym dźwięku, zapewniając doskonałe odtwarzanie muzyki cyfrowej niezależnie od jej źródła. Wszystkie pliki cyfrowe - czy to z płyty CD, przesyłane strumieniowo ze smartfona, czy odtwarzane z laptopa - są konwertowane przez DacMagic 200M na dźwięk analogowy z zachowaniem bogactwa detali i pełnego zakresu dynamikiTyp:
Przetwornik cyfrowo/analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym
Pobór mocy:
maksymalnie 12W
Pasmo przenoszenia:
10 Hz - 50 kHz
Wbudowany DAC:
podwójne ESS ES9028Q2M DAC
Wymiary:
52 x 215 x 191 mm
Waga:
1,2 kg
Uwagi:
Szczegółowa specyfikacja w zakładce 'OPIS'
Gwarancja:
24 miesiące

Cambridge Audio DacMagic 200M

DacMagic 200M został zaprojektowany od podstaw z myślą o cyfrowym dźwięku, zapewniając doskonałe odtwarzanie muzyki cyfrowej niezależnie od jej źródła. Wszystkie pliki cyfrowe - czy to z płyty CD, przesyłane strumieniowo ze smartfona, czy odtwarzane z laptopa - są konwertowane przez DacMagic 200M na dźwięk analogowy z zachowaniem bogactwa detali i pełnego zakresu dynamiki

Dźwięk cyfrowy jest genialny, ale zanim będzie można go usłyszeć, musi być on analogowy. Ostateczne brzmienie zależy całkowicie od tego, jak przetworzone zostaną cyfrowe pliki audio zapisane na komputerze, na płycie CD lub z ulubionej usługi transmisji strumieniowej. Urządzenie DacMagic 200M za każdym razem doskonale przeprowadza konwersję cyfrowo-analogową, dzięki czemu wszystkie rodzaje systemów audio brzmią lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeżeli chcesz usłyszeć muzykę dokładnie tak, jak została ona nagrana w studio, posłuchaj jej jako pliku MQA. MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która nie tylko rejestruje każdy najdrobniejszy szczegół nagrania, ale także ułatwia jego przesyłanie strumieniowe. Dla przykładu, serwis TIDAL wykorzystuje technologię MQA do dostarczania swoich „lepszych niż CD” strumieni TIDAL Masters.

DacMagic 200M to pierwszy produkt firmy Cambridge Audio obsługujący technologię MQA. Może w pełni dekodować i przetwarzać te niewiarygodnie dokładne pliki, dzięki czemu brzmią dokładnie tak, jak zamierzał artysta. Zwróć uwagę na niebieski wskaźnik „MQA” na panelu przednim – jego włączenie wskazuje, że słuchasz dźwięku o jakości studyjnej zatwierdzonej przez artystę.

Sercem urządzenia DacMagic 200M jest para niezwykle wysokiej jakości przetworników cyfrowo-analogowych ESS Sabre. Obsługują one cyfrowe pliki audio o jakości próbkowania do 32 bit/768 kHz lub DSD512, dzięki czemu mogą obsługiwać dowolny rodzaj muzyki cyfrowej zapisanej na płytach CD, smartfonach, komputerach – lub na jakimkolwiek innym urządzeniu.

Dwa przetworniki danych cyfrowych w urządzeniu DacMagic 200M przetwarzają cyfrowe pliki na informację analogową z zachowaniem całej dynamiki i szczegółów. A ponieważ sygnał analogowy, który urządzenie wysyła do systemu audio jest tak zdumiewająco wolny od zniekształceń, tak precyzyjny i tak realistyczny, system będzie brzmiał bardziej przekonująco i kompletnie niż kiedykolwiek dotychczas.

Cyfrowe pliki audio można przesyłać do urządzenia DacMagic 200M na wiele różnych sposobów. Cyfrowe wejścia optyczne, cyfrowe wejścia koncentryczne i USB umożliwiają łatwe podłączenie odtwarzaczy CD, konsol do gier, laptopów i innych urządzeń cyfrowych, a odbiór z wykorzystaniem standardu Bluetooth aptX oznacza, że równie łatwo można bezprzewodowo przesyłać pliki ze smartfona lub tabletu.

Urządzenie DacMagic 200M posiada zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wyjścia analogowe, dzięki czemu można je łatwo podłączyć do wszelkiego rodzaju systemów audio, a także przełączane filtry, zapewniające różne opcje dźwiękowe. Oprócz zdolności do przesyłania do głośników oszałamiającego dźwięku, urządzenie posiada również wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym wyjściem 6,3 mm. Dzięki temu możesz cieszyć się ekscytującą jakością dźwięku urządzenia DacMagic 200M na osobności – przy dowolnej głośności.

Pomimo niewiarygodnej liczby funkcji, szerokiej gamy zastosowań i niezwykłej technologii zastosowanej w urządzeniu DacMagic 200M, firmie Cambridge Audio udało się zmieścić to wszystko w pięknie zbudowanej, bezbłędnie wykończonej obudowie ze stali i aluminium o wymiarach zaledwie 52 x 215 x 191 mm.

Oznacza to, że dopasuje się ono idealnie i dyskretnie do każdej istniejącej instalacji audio, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca i nie zwracając na siebie uwagi. Wystarczy tylko zbalansowane lub niezbalansowane połączenie z systemem (i oczywiście z zasilaniem sieciowym), aby urządzenie DacMagic 200M zapewniło ogromną poprawę jakości dźwięku – zdecydowanie przewyższającą jego niewielkie rozmiary.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Podwójne przetworniki danych cyfrowych ESS ES9028Q2M – z łatwością obsługują cyfrowe pliki audio o próbkowaniu do 32 bit/768 kHz lub DSD512
 • Obsługa formatu MQA – daje pewność, że słuchasz zatwierdzonej przez artystów studyjnej jakości dźwięku
 • Cyfrowe wejścia optyczne, cyfrowe koncentryczne i USB – podłączaj odtwarzacze CD, konsole do gier, laptopy lub inne cyfrowe źródła dźwięku
 • Wbudowana obsługa Bluetooth aptX – przesyłaj bezprzewodowo cyfrowe pliki audio ze swojego smartfona lub tabletu
 • Wykończenie w kolorze księżycowej szarości

SPECYFIKACJA

 • Przetworniki cyfrowo-analogowe: podwójne ESS ES9028Q2M DAC
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 50 kHz (±1 dB)
 • THD+N przy 1 KHZ 0 DBF: <0,0005% (A-ważony)
 • Stosunek sygnał/szum: >115dB (A-ważony)
 • Przesłuch przy 10kHz: <110dB
 • Impedancja wyjściowa: <50 Ohm (niezbalansowany) / <100 Ohm (zbalansowany)
 • Obsługiwane długości słowa wejścia cyfrowego 16 bitów: (Bluetooth), 16-24 bity (optyczny, koncentryczny), 16-32 bity (USB)
 • Obsługiwane częstotliwości próbkowania wejścia cyfrowego: od 44,1 kHz do 96 kHz PCM, do P64 (optyczny), od 44,1 kHz do 192 kHz PCM, do P64 (koncentryczny), od 44,1 kHz do 768 kHz PCM, natywny DSD 64x do 512x, do P 64x do 256x (USB)
 • Kompatybilność MQA: pełne dekodowanie (rdzeń + Render)
 • Bluetooth: wersja 5.0, profil A2DP, kodeki SBC i AptX
 • Wyjście słuchawkowe: < 0,001% przy 1 kHz 0dBFS przy 100 mW do 32 ohm
 • Wyjście słuchawkowe S/N: >115 dB (A-ważony)
 • Maksymalna moc wyjściowa: >300 mW przy 32 ohm, >65 mW przy 150 ohm
 • Zalecana impedancja słuchawek: od 32 Ohm do 600 Ohm
 • Maksymalny pobór mocy: 12W
 • Wymiary: 52 x 215 x 191 mm
 • Waga: 1.2 kg

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.