Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Primare I25 | Wzmacniacz zintegrowany

13 190,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Primare I25 kontynuuje firmową tradycję wytwarzania eleganckich wzmacniaczy zintegrowanych, cechujących się godnymi naśladowania parametrami mocy i kontroliTyp:
wzmacniacz zintegrowany
Moc wyjściowa:
2 x 100 W 8 Ω; 2 x 200 W 4 Ω
Pilot:
Tak
Wejścia analogowe:
2 pary XLR; 5 par RCA
Wyjścia analogowe:
PRE 1 para RCA; liniowe 1 para RCA
Wymiary:
430 x 420 x 106 mm (s x g x w) wraz z pokrętłami i złączami
Waga:
11kg
Gwarancja:
24 miesiące

Primare I25 kontynuuje firmową tradycję wytwarzania eleganckich wzmacniaczy zintegrowanych, cechujących się godnymi naśladowania parametrami mocy i kontroli.

Wzmacniacz zintegrowany I25 jest najnowszą iteracją modeli z ikonicznej serii 30 firmy Primare. Jako pierwszy korzysta z nowego systemu zasilania UFPD 2, będącego na nowo opracowaną wersją firmowej, wielokrotnie nagradzanej, w pełni analogowej technologii UFPD, pracującej w klasie D. Obecna platforma zasilania w pełni korzysta z potencjału technologii klasy D. Zapewniając całkowicie liniowe wzmocnienie w całym paśmie słyszalnym na poziomie 100 W przy 8 omach, I25 dostarcza naturalnie szybki, czysty i zwinny dźwięk oraz niesłychaną zdolność tchnienia życia w muzykę.

I25 jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania C25 na podczerwień, który wyposażony został w całkowicie nowe, zastrzeżone kody sterujące, zapewniające szybsze reakcje i mniej zakłóceń.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.