Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Primare I15 PRISMA MK2 | Wzmacniacz + streamer sieciowy

8 690,00 zł

Cena za sztukę
Kolor:

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Wzmacniacz zintegrowany I15 Prisma to kompaktowy, w pełni funkcjonalny, centralny system sterowania i mocy, zapewniający 65 W na kanał, zaawansowane mechanizmy konwersji sygnału cyfrowego na analogowy oraz pełny dostęp do mediów cyfrowych i opcji zarządzania systemem poprzez technologię łączności i sterowania PrismaTyp:
wzmacniacz zintegrowany + odtwarzacz sieciowy + DAC
Moc wyjściowa:
2 x 60W 8Ω | 2 x 100W 4Ω
Wbudowany DAC:
ESS ES9028Q2M
Łączność bezprzewodowa:
Bluetooth®, AirPlay, Spotify Connect, wbudowany moduł Chromecast
Wyjścia analogowe:
1 para RCA, z możliwością przełączania w tryb LINE lub PRE
Obsługiwane formaty:
WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, MP3, MP4 (AAC), WMA, OGG, DSD
Wymiary:
350 x 73 x 329 mm (s x g x w) wraz z pokrętłami i złączami
Waga:
6,4kg
Gwarancja:
24 miesiące

PRIMARE I15 PRISMA

Wzmacniacz zintegrowany I15 Prisma to kompaktowy, w pełni funkcjonalny, centralny system sterowania i mocy, zapewniający 65 W na kanał, zaawansowane mechanizmy konwersji sygnału cyfrowego na analogowy oraz pełny dostęp do mediów cyfrowych i opcji zarządzania systemem poprzez technologię łączności i sterowania Prisma.

Umieszczony w obudowie o wielkości trzech czwartych wzmacniacz I15 Prisma kontynuuje tradycję firmy Primare, polegającą na dostarczaniu zadziwiającego dźwięku z kompaktowych, eleganckich urządzeń, które łatwo zainstalować w prawie każdej przestrzeni mieszkalnej, a w dodatku oferuje jeszcze więcej możliwości reprodukcji muzyki w najwyższej jakości oraz dostęp do każdego pojedynczego pomieszczenia w domu.

Technologia PRISMA

Tak samo jak pryzmat daje pełne spektrum kolorów z pojedynczej wiązki światła, Prisma daje pełne spektrum możliwości zarządzania systemem z jednego punktu sterowania. Prisma zapewnia łączność multi-room/multi-zone oraz obsługę odtwarzania mediów zarówno zapisanych na dysku, jak i strumieniowanych, przewodowych i bezprzewodowych z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem dedykowanej aplikacji sterującej.

Oprócz obsługi Bluetooth®, AirPlay oraz Spotify Connect Prisma oferuje wbudowany Chromecast, wyjątkowy portal streamingowy umożliwiający bezpośrednie połączenie z setkami aplikacji do strumieniowania mediów, co zapewnia najlepsze osiągalne brzmienie i wygodę użytkowania.

Dzięki wbudowanej technologii Chromecast rodzina urządzeń Prisma zyskała też na funkcjonalności - jest teraz kompatybilna z serwisem Roon, co powinno ucieszyć wszystkich wielbicieli doskonałego brzmienia.

SPECYFIKACJA

  • Typ: wzmacniacz zintegrowany + odtwarzacz sieciowy + DAC
  • Moc Wyjściowa: 2 x 60W 8Ω | 2 x 100W 4Ω
  • Wbudowany DAC: ESS ES9028Q2M
  • Łączność Bezprzewodowa: Bluetooth®, AirPlay, Spotify Connect, wbudowany moduł Chromecast
  • Wyjścia Analogowe: 1 para RCA, z możliwością przełączania w tryb LINE lub PRE
  • Obsługiwane Formaty: WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, MP3, MP4 (AAC), WMA, OGG, DSD
  • Wymiary: 350 x 73 x 329 mm (s x g x w) wraz z pokrętłami i złączami
  • Waga: 6,4kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.