Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

McIntosh MC1.25KW | 75th | Wzmacniacz mocy 1-kanałowy

77 500,00 zł

Cena za sztuke
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: do 30 dni roboczych
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

MC1.25KW Quad Balanced Power Amplifier to jeden z naszych najbardziej zaawansowanych wzmacniaczy. Przeprojektowany od góry do dołu, zastępuje czcigodny MC1.2KW jako nasz najpotężniejszy monoblokowy wzmacniacz z pojedynczą obudową. Proste spojrzenie na ten ważący 158 funtów (71,7 kg) wzmacniacz wystarczy, aby przekazać jego moc i możliwości, ale kiedy go usłyszysz – wtedy naprawdę zrozumiesz, co potrafi

Specyfikacja techniczna:

 • Moc wyjściowa na kanał: 1200 watów przy 2, 4 lub 8 omach
 • Liczba kanałów: 1
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,005%
 • S/N poniżej mocy znamionowej:
  - Zbalansowany: 124dB
  - Niesymetryczne: 120dB
 • Dynamiczny zapas: 2,2dB
 • Współczynnik tłumienia: >40 Szerokopasmowy
 • Znamionowy zakres mocy: 20 Hz do 20 kHz
 • Pasmo przenoszenia:
  +0, -0,25 dB od 20 Hz do 20 000 Hz
  +0, -3 dB od 10 Hz do 100 000 Hz

Łączność:

 • Typ słupka wiążącego głośnika: Opatentowane słupki głośnikowe Solid Cinch™

Kontrola:

 • Zdalne sterowanie mocą: Tak

Ogólne dane techniczne:

 • Konfiguracja obwodu: Cztery zrównoważone
 • Projekt obwodu: Stan stały
 • Typ wyjścia: Autoformer™
 • Miernik: Tak
 • Wyłączanie podświetlenia miernika: Tak
 • Zbalansowane wejście: 1
 • Przedni panel: Szkło 1/2" z uchwytami
 • Obudowa: Polerowana stal nierdzewna i stal malowana na czarno

Waga i wymiary:

 • Wymiary jednostki (szer. x wys. x gł.) McIntosh MC1.25KW:
  - 45,09 cm x 31,27 cm (z nóżkami) x 55,88 cm (z panelem przednim i kablami)

Do pobrania:Gwarancja:
36 miesięcy
Stan:
Nowy
Kategoria
Wzmacniacze mocy

McIntosh MC1.25KW 75th

Najważniejsze cechy:

 • Specjalna edycja na 75-lecie firmy
 • Poczwórny zbalansowany monoblok o mocy 1200 W
 • Całkowicie przeprojektowany od góry do dołu

1949 – 2024: MCINTOSH ŚWIĘTUJE 75 LAT DOSKONAŁOŚCI AUDIO

Od naszego powstania w 1949 roku pod wizjonerskim przewodnictwem Franka McIntosha, jesteśmy niezachwiani w naszym zaangażowaniu w sztukę reprodukcji dźwięku. Rok 2024 to historyczny kamień milowy dla firmy McIntosh, ponieważ z dumą świętujemy 75. rocznicę naszej działalności – co stanowi świadectwo naszej trwałej pasji do tworzenia wrażeń dźwiękowych, które przekraczają oczekiwania.

EDYCJA MC1.25KW NA 75. ROCZNICĘ

Aby uczcić tę doniosłą okazję, prezentujemy specjalną edycję MC1.25KW z okazji 75. rocznicy. Edycja Anniversary może pochwalić się charakterystyczną, podwójnie anodowaną, grawerowaną laserowo plakietką, dumnie wyświetlającą nasze logo 75. rocznicy na górze, a na każdym uchwycie wygrawerowany jest wdzięczny napis „75 lat”. Ta ekskluzywna edycja jest celebracją naszego nieustannego dążenia do doskonałości. Wszystkie dane techniczne, funkcjonalność i wymiary edycji rocznicowej są takie same, jak wersji bez rocznicy.JAK ZABEZPIECZYĆ SWOJĄ CZĘŚĆ

TEGO SONICZNEGO DZIEDZICTWA

Składając zamówienie u dealera w 2024 r., musisz określić, że chcesz MC1.25KW 75th Anniversary Edition. W przeciwnym razie otrzymasz wersję standardową, która nie zawiera pamiątkowych oznaczeń rocznicowych.

KOMPLETNA RODZINA PRODUKTÓW Z okazji 75. rocznicy

Nasza oferta produktów z okazji 75. rocznicy wykracza poza model MC1.25KW i obejmuje wzmacniacz monoblokowy MC2.1KW, przedwzmacniacz półprzewodnikowy i lampowy C12000, zintegrowany wzmacniacz MA12000 oraz odtwarzacz SACD/CD MCD12000. Te rocznicowe edycje tych cudów dźwięku są latarniami kunsztu i precyzji, ucieleśniając istotę 75-letniej dźwiękowej odysei McIntosha.

W każdym przypadku zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszej pasji do głębokiego wpływu muzyki, rzemiosła i transformującego doświadczenia słuchania. Pozwól, aby MC1.25KW i jego towarzysze pobudziły Twoje zmysły słuchowe, inspirując Cię do odkrywania nowych krain dźwiękowej błogości.MC1.25KW Quad Balanced Power Amplifier to jeden z naszych najbardziej zaawansowanych wzmacniaczy. Przeprojektowany od góry do dołu, zastępuje czcigodny MC1.2KW jako nasz najpotężniejszy monoblokowy wzmacniacz z pojedynczą obudową. Proste spojrzenie na ten ważący 158 funtów (71,7 kg) wzmacniacz wystarczy, aby przekazać jego moc i możliwości, ale kiedy go usłyszysz – wtedy naprawdę zrozumiesz, co potrafi.

MC1.25KW generuje 1200 W czystej mocy w jednym kanale z prawie niezauważalnym całkowitym zniekształceniem harmonicznym wynoszącym 0,005%. Ta zdumiewająca ilość mocy jest w pełni dostępna dla głośników 2, 4 lub 8 omów dzięki naszej technologii Autoformer™. Para tych wzmacniaczy może zakotwiczyć domowy system audio, który może konkurować z niemal każdym systemem stereo na świecie.

MC1.25KW to fantastyczny wzmacniacz z „nieograniczoną dynamiką, miażdżącą mocą, dokładnością, szybkością, autorytetem, precyzyjną kontrolą, czystością i przejrzystością”. Odbiorca nagrody referencyjnej. - Głos Hi-Fi

Aktualizacje i ulepszenia obfitują w MC1.25KW. Zwiększenie pojemności filtra o 50% poprawia wydajność niskich częstotliwości, a także zwiększa zapas dynamiki. Górna część wzmacniacza prezentuje zaktualizowany, ale niepowtarzalny projekt przemysłowy McIntosh, który będzie pasował do obecnych produktów McIntosh lub tych wyprodukowanych kilkadziesiąt lat temu. Autoformer audio i transformator zasilający pozostają umieszczone tuż za panelem przednim, ale teraz są umieszczone w nowych obudowach ze szklanym blatem. Pomiędzy nimi znajduje się nowa, okrągła, szklana obudowa, w której umieszczono tabliczkę znamionową wzmacniacza, którą zdobi ozdobny pierścień ozdobny.

Z tyłu urządzenia znajdują się 4 nasze radiatory McIntosh Monogrammed Heatsinks™. Wykonane z wysokiej jakości materiałów o doskonałych właściwościach przewodzenia ciepła, te radiatory są tak wydajne w rozpraszaniu ciepła, że zasługują na opatrzenie logo McIntosh „Mc”. Łączą się z zaawansowanymi wysokoprądowymi tranzystorami wyjściowymi, które eliminują opóźnienie w równowadze termicznej, dzięki czemu pierwsza odtwarzana nuta muzyczna brzmi tak samo dobrze, jak utwory odtwarzane później podczas sesji odsłuchowej.

Radiatory są zakryte atrakcyjnymi płytkami wentylacyjnymi. Te listwy wykończeniowe i okrągły pierścień wykończeniowy są wykonane z aluminium i są wykończone tak, aby pasowały do uchwytów panelu przedniego.

Gniazdo prądu przemiennego zostało przesunięte, aby zapewnić dodatkowy prześwit, dzięki czemu można łatwiej korzystać z szerszego asortymentu przewodów zasilających. Wszystko to znajduje się na szczycie polerowanej obudowy ze stali nierdzewnej, która spoczywa na 4 nowych, przeprojektowanych nóżkach ze ściętymi krawędziami. Inne aktualizacje obejmują zaktualizowany transformator mocy, grubsze okablowanie wewnętrzne, ulepszone komponenty obwodów oraz dodanie naszego systemu zarządzania energią, który wyłączy wzmacniacz po określonym czasie, gdy nie zostanie wykryty żaden sygnał wejściowy.

Po wszystkich zmianach i ulepszeniach wprowadzonych w MC1.25KW, jedną rzeczą, która się nie zmieniła, jest duży, szybko reagujący niebieski watomierz o przekątnej 11 cali (27,9 cm), który dokładnie pokazuje moc wyjściową wzmacniacza. Niezmieniony jest również charakterystyczny panel przedni z czarnego szkła z pokrętłami sterującymi, podświetlanym logo i aluminiowymi zaślepkami z uchwytami. Panel przedni i miernik mają nowe bezpośrednie podświetlenie LED, które poprawia wygląd i dokładność kolorów.

Inne ekskluzywne funkcje McIntosha zawarte w MC1.25KW obejmują:

 • Power Guard®, który monitoruje i dostosowuje sygnał wyjściowy z prędkością światła i dokonuje regulacji w czasie rzeczywistym, aby zapobiec ostremu brzmieniu i potencjalnie szkodliwemu przesterowaniu głośników
 • Sentry Monitor™ — nasz bezbezpiecznikowy obwód zabezpieczający przed zwarciem, który odłącza stopień wyjściowy, zanim prąd przekroczy bezpieczny poziom roboczy, a następnie automatycznie resetuje się, gdy warunki pracy wrócą do normy
 • Konstrukcja Quad Balanced, która eliminuje praktycznie wszystkie szumy i zniekształcenia, które mogły wkraść się do sygnału audio
 • Power Control do wysyłania sygnałów włączania/wyłączania zasilania do innych podłączonych komponentów McIntosh (takich jak odtwarzacze CD, gramofony, tunery i streamery multimedialne) w celu łatwego włączania i wyłączania systemu
 • Opatentowane zaciski głośnikowe Solid Cinch™, które łatwo, ale bezpiecznie mocują kable głośnikowe, zapobiegając ich poluzowaniu i ewentualnemu zwarciu; zaciski są również pozłacane, aby zapobiec korozji i zapewnić przesyłanie wysokiej jakości sygnału przez kable głośnikowe.

Dołączone jest zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wyjście, aby ułatwić bi-amping lub tri-amping głośników; można ich również użyć do wysłania sygnału audio do systemu dodatkowego, jeśli przedwzmacniacz nie ma wystarczającej liczby wyjść lub do podłączenia aktywnego subwoofera.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.