Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire CHORUS (interkonekt RCA)

570,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Chorus AG ujawnia szczegóły w Twoich ulubionych filmach i muzyce, aby poprawić wrażenia z domowej rozrywki. Izolacja PTFE i posrebrzane przewodniki OFC zapewniają doskonały realizm dźwięku i głębięTyp:
Interkonekt RCA
Konstrukcja:
SYMMETRICAL COAX
Materiał przewodników:
SP-OFHC - SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
SINTERED PTFE
Konfekcja:
RCA

Staright Wire CHORUS 

Chorus AG ujawnia szczegóły w Twoich ulubionych filmach i muzyce, aby poprawić wrażenia z domowej rozrywki. Izolacja PTFE i posrebrzane przewodniki OFC zapewniają doskonały realizm dźwięku i głębię. Chorus AG wykorzystuje zaawansowaną, symetryczną konstrukcję koncentryczną, aby zapewnić bezkompromisowy sygnał, w tym precyzyjne szczegóły i zwarty, dokładny bas. Uchwyci i uwolni wszystkie subtelności, które lubisz słyszeć.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 1,0 m
  • Przewodnik: SP-OFHC - SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: SYMMETRICAL COAX
  • Wykończenie: RCA – GOLD BEVELED FLANGE
  • Izolacja: SINTERED PTFE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.