Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire MUSICABLE II (interkonekt RCA)

370,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Musicable II IC jest ulubionym narzędziem do uwolnienia potencjału cyfrowych amplitunerów dźwięku przestrzennego, odtwarzaczy DVD i CD, serwerów muzycznych, odtwarzaczy MP3, DVR, subwooferów i innych komponentówTyp:
Interkonekt RCA
Konstrukcja:
SHIELDED STAR QUAD
Materiał przewodników:
OFC – OXYGEN FREE COPPER (99.9+)
Izolacja przewodników:
FOAMED POLIPROPYLENE
Konfekcja:
RCA

Staright Wire MUSICABLE II 

Musicable II IC jest ulubionym narzędziem do uwolnienia potencjału cyfrowych amplitunerów dźwięku przestrzennego, odtwarzaczy DVD i CD, serwerów muzycznych, odtwarzaczy MP3, DVR, subwooferów i innych komponentów. Jego zaawansowana izolacja polipropylenowa w zrównoważonym projekcie Star Quad wydobywa głębię i subtelności z Twoich ulubionych nagrań. Podwójne osłony świetnie radzą sobie z tłumieniem szumów na długich dystansach.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 1,0 m
  • Przewodnik: OFC – OXYGEN FREE COPPER (99.9+)
  • Konstrukcja: SHIELDED STAR QUAD
  • Wykończenie: RCA – GOLD BEVELED FLANGE
  • Izolacja: FOAMED POLIPROPYLENE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.