Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

. Pylon Audio ZIRKON 20 | NOWOŚĆ | Kolumny podłogowe

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Zirkon to bezkompromisowa wolnostojąca konstrukcja dwudrożna, która w wysokiej i smukłej sylwetce oferuje dźwięk dynamiczny i detaliczny, kojarzony ze znacznie większymi zestawami głośnikowymi najwyższej klasy. Zirkon zabrzmi dobrze również przy swobodnym odsłuchu z boku, niekoniecznie dokładnie na wprost przed nim

Szczegółowa specyfikacja zostanie uzupełniona niebawem!Stan:
Nowy
Kategoria
Kolumny podłogowe

NOWOŚĆ

Pylon Audio ZIRKON 20

Charakteryzującą się niebywałą smukłością i elegancją bryłę kolumny Zirkon 20 uzyskaliśmy poprzez opracowanie specjalnego kosza dla głośników średnio- i niskośredniotonowych własnej konstrukcji. Umożliwia on wkomponowanie przetworników w wybitnie wąski front obudowy, przy zachowaniu możliwie dużej powierzchni membrany, co w połączeniu z bardzo dużym jej wychyleniem gwarantuje ponadprzeciętną dynamikę dźwięku. Wysokie tony powierzyliśmy tweeterowi SEAS z serii Prestige. Charakteryzuje go wspaniała szczegółowość i mikrodynamika, która jest efektem zastosowania superlekkiej i sztywnej membrany aluminiowo-magnezowej. Specjalnie opracowany dla Zirkon front tweetera wysokotonowego pozwala na maksymalne zbliżenie do siebie osi wszystkich głośników, przez co źródło dźwięku jest bardziej spójne i mniej wrażliwe na zmiany wysokości miejsca odsłuchu. Dodatkowo, wzajemna impedancja głośników niskośredniotonowych jest większa, co oznacza ich lepszą współpracę w polu akustycznym, a dźwięk ma lepszą efektywność i dynamikę.

Zirkon to bezkompromisowa wolnostojąca konstrukcja dwudrożna, która w wysokiej i smukłej sylwetce oferuje dźwięk dynamiczny i detaliczny, kojarzony ze znacznie większymi zestawami głośnikowymi najwyższej klasy. Zirkon zabrzmi dobrze również przy swobodnym odsłuchu z boku, niekoniecznie dokładnie na wprost przed nim.

Szczegółowa specyfikacja zostanie uzupełniona niebawem!

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.