Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

REL AirShip | System bezprzewodowy

1 690,00 zł

Cena za sztukę
Sztuka | Nowe | Wysyłka: 24h
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Doskonałe osiągi subwoofera mogą być osiągnięte bezprzewodowo eliminując potrzebę ciągnięcia przewodu i ułatwiając jego ustawienie w pomieszczeniu. Teraz subwoofer może stać w dowolnym miejscu: pod szklaną ścianą, w odległych rogach, czy na eksponowanych miejscach dostarczając doskonałego dźwięku bez szpecącego przewoduTyp:
Łączność bezprzewodowa z zerową kompresją
Uwagi:
przeznaczony do modeli REL No. 25 oraz serii S
Gwarancja:
24 miesiące

Czujemy dumę z dostarczania wysokiej jakości, stabilnych połączeń bezprzewodowych już od pierwszych modeli, które pojawiły się 10 lat temu. REL AirShip ustanawia nowy poziom jakości dzięki wykorzystaniu do niedawna zarezerwowanej dla NATO i wojska USA częstotliwości 5,8 GHz. Dzięki niej naszym inżynierom udało się stworzyć szybsze, bardziej transparentne dla audio połączenie bezprzewodowe, które rywalizuje jakością brzmienia z połączeniami przewodowymi. System bezprzewodowy tej klasy generuje nowe możliwości. Doskonałe osiągi subwoofera mogą być osiągnięte bezprzewodowo eliminując potrzebę ciągnięcia przewodu i ułatwiając jego ustawienie w pomieszczeniu. Teraz subwoofer może stać w dowolnym miejscu: pod szklaną ścianą, w odległych rogach, czy na eksponowanych miejscach dostarczając doskonałego dźwięku bez szpecącego przewodu.

Najlepsze z dwóch światów – POŁĄCZENIA WYSOKIEGO POZIOMU I KINOWE .1 DZIAŁAJĄ RÓWNOCZEŚNIE 

AirShip i jego łączność 5,8 GHz pozwalają na równoczesne połączenie sygnału wysokiego poziomu i niskiego poziomu dla kina. Dzięki temu korzystając z systemu AirShip nie trzeba przełączać subwoofera przechodząc z systemu stereo do kina i z powrotem. System wysokiego poziomu zaprojektowano tak, żeby korzystać z sygnału wyjściowego z zacisków głośnikowych wzmacniacza stereo. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że subwoofer dostaje ten sam sygnał co kolumna głośnikowa, pozwala to zachować taki sam charakter basu, a w efekcie bezbłędnie zintegrować subwoofer z systemem stereo wysokiej jakości. W połączeniu z szybkimi i neutralnymi filtrami wejściowymi Filter Circuits powstaje idealne połączenie systemu basowego z głównymi kolumnami, coś z czego REL jest doskonale znany. Położenie subwoofera staje się zupełnie niesłyszalne, gdy on dopełnia dół pasma posiadanych kolumn. Systemy kina domowego najwyższej klasy wykorzystają wejście .1/LFE, które posiada swój własny kanał w łączności bezprzewodowej. Pozwala to na przesyłanie sygnału z maksymalną dynamiką i detalicznością tak aby system kinowy brzmiał z odpowiednią masą i siłą. System AirShip przesyła oba te sygnały na raz, tak aby można było cieszyć się najdoskonalszym przeżyciem dźwiękowym. Sygnał wysokiego poziomu z kolumn pozwala subwooferowi dopełnić ludzkie głosy i odczucie przestrzeni, podczas gdy sygnał niskiego poziomu .1/LFE transportuje najniższe i najsilniejsze fragmenty – razem tworzą one harmonijną całość zamieniając system audio w system pełno pasmowy. Doprawdy, najlepsze z dwóch światów.

Proste parowanie – BEZ KOMPUTERÓW I APLIKACJI

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy AirShip tak aby dostarczyć proste i eleganckie rozwiązanie parowania, które działa tak dobrze jak wygląda. Wystarczy wpiąć oba moduły w przeciągu kilku sekund od siebie i wcisnąć przycisk. AirShip standardowo sparuje się w ciągu 5 sekund.

Cel dla AirShip – WOLNOŚĆ I OSIĄGI

Dla wielu idealne ustawienie subwoofera REL i cieszenie się maksymalnymi osiągami było dotąd nieosiągalne. AirShip pozwala przełamać bariery związane z ustawieniem subwoofera, przeciągnięciem do niego przewodu i estetyką całego rozwiązania. Z taką wolnością nie ma powrotu do starych rozwiązań.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.