Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

REL 212 SX | Subwoofer

24 490,00 zł

Cena za sztukę
Kolor:

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

212/SX oparto na mocnych stronach legendarnego modelu 212/SE. Ulepszone aluminiowe przetworniki z dodatkami z włókna węglowego są mocniejsze, nowa płaska membrana pasywna zapewnia jeszcze niższe zejście basu, a nasz PerfectFilter umożliwia odtwarzanie kruszącego mury niskiego basu z większą prędkością i większą ilością powietrza, sprawiając, że nowy 212/SX klasą przewyższa jeszcze swojego znakomitego poprzednikaTyp:
aktywne przetworniki skierowane do przodu, membrana pasywna skierowana do tyłu, membrana pasywna skierowana w dół
Typ wzmacniacza:
NextGen5 klasa D
Moc wyjściowa:
1000 W (RMS)
Wejścia:
Wysokopoziomowe złącze Neutrik Speakon, niskopoziomowe złącze RCA dla kanału lewego i prawego, złącze RCA dla kanału LFE, złącze SMA do anteny bezprzewodowej
Rozmiar i materiał głośnika:
12-calowe (300mm) przetworniki z membranami Continuous CastAlloy™ i odlewanym koszem
Rozmiar i materiał membrany biernej:
12-calowe (300mm) membrany węglowe Carbon/Carbon, stalowy kosz
Zejście niskich częstotliwości:
18 Hz ze spadkiem -6 dB
Łączność bezprzewodowa:
Tak – REL AirShip [wymagany], sprzedawany oddzielnie
Wykończenie:
Czarny lakier piano
Wymiary:
362 x 838 x 514.5 mm (szer/wys/gł)
Waga:
58 kg
Gwarancja:
2 lata

REL 212 SX

212 / SX oparto na mocnych stronach legendarnego modelu 212 / SE. Ulepszone aluminiowe przetworniki z dodatkami z włókna węglowego są mocniejsze, nowa płaska membrana pasywna zapewnia jeszcze niższe zejście basu, a nasz PerfectFilter ™ umożliwia odtwarzanie kruszącego mury niskiego basu z większą prędkością i większą ilością powietrza, sprawiając, że nowy 212/SX klasą przewyższa jeszcze swojego znakomitego poprzednika.

Potężny 212/SX
Jakość i potęga brzmienia

W RELu głębsze zrozumienie skąd bierze się jakość dźwięku leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Dlatego z jednej strony 212/SX grzmi i wstrząsa fundamentami, z drugiej wydobywa nawet drobne detale i przywraca ciepło tonom średnim, by zachować właściwą równowagę całej prezentacji. Dysponując 1000 watów mocy dla (4) 12-calowych (305 mm) przetworników 212/SX wytwarza odpowiednie ciśnienie akustyczne, by wypełnić całe pomieszczenie pełnym, bogatym w informacje, potężnym basem.

Udoskonalenia zarówno naszych legendarnych ultraszybkich filtrów, jak i nowo opracowanych przetworników dają efekt w postaci mocniejszego uderzenia, a jednocześnie ożywienia cichszych, łagodniejszych momentów, poprawiając jakość brzmienia w obu ekstremalnych przypadkach. Nasz nowy subwoofer pisuje się równie doskonale w wysokiej klasy 2-kanałowych systemach, jak i w kinach domowych wysokiej mocy.

Podwójne uderzenie
Dwa woofery Continuous Cast™ Alloy

Lekkie elementy z włókna węglowego, przymocowane z tyłu każdej membrany aluminiowej aktywnych przetworników służą zarówno jej wzmocnieniu, jak i wyciszeniu. Dwa aktywne przetworniki o średnicy 12” (305 mm) dysponują teraz dodatkowymi 12 mm skoku, a także korzystają ze zaktualizowanej geometrii zawieszenia i wyższej mocy. Wyposażona w zupełnie nowy, podwójny kosz membrana pasywna o dużej mocy umieszczona na dole obudowy zapewnia potężny niski bas. Efektem jest duży krok naprzód w porównaniu do poprzednika, modelu 212, już przecież genialnego, który teraz gra głośniej i z większą swobodą, jednocześnie prezentując więcej najdrobniejszych szczegółów, powietrza i przestrzeni z jeszcze wyższą precyzją.

Dźwięk wykraczający poza rozmiary
Dwie pasywne węglowe membrany pasywne

Nasze unikalnie strojone membrany pasywne wykorzystują specjalne zawieszenie, teraz z liniowym skokiem wydłużonym o 30 mm, aby zapewnić klasę brzmienia znacznie przekraczającą oferowaną przez konwencjonalne subwoofery. Nasza nowa pasywna membrana SuperProgressive ™ dysponuje wyjątkowo długim skokiem, co pozwala na bardzo głośne granie przy zachowaniu zmiennej sztywności jej zawieszenia.

Skierowana w dół membrana pasywna emituje głęboki, pełzający po podłodze bas, który wprawia cały pokój w drżenie. Drugą membranę pasywną zamontowano nad panelem wzmacniacza na tylnej ściance. Ta jednostka generuje otaczający „atmosferyczny” bas, który dodaje powietrza i barwy dźwiękowi. Ustawienie subwoofera blisko tylnej ściany lub w rogu pomieszczenia pozwala na wytworzenie wyjątkowo długich fal i pozwala pojedynczemu subwooferowi odtwarzać niskie częstotliwości z łatwością i swobodą.

Pan i władca
Ktokolwiek powiedział „potęga korumpuje” nigdy nie słyszał 212/SX w akcji

Wyjątkowa niezawodność tysięcy sztuk wzmacniacza Gen 5 jest najlepszym dowodem jego ekstremalnej mocy i niezawodności. Dzięki mocy wyjściowej rzędu 1000 watów oraz możliwości jednoczesnego podłączenia urządzeń przez wejścia High Level i .1 / LFE z opcjonalnym najnowocześniejszym systemem bezprzewodowym, 212/SX wart jest każdej wydanej złotówki. Dostarcza niesamowicie niski, a jednocześnie doskonale kontrolowany bas nawet na poziomie, przy którym większość wzmacniaczy traci kontrolę.

212/SX daje wrażenie niemal nieograniczonej mocy połączonej z precyzją. Tam, gdzie inni oferują brutalną siłę, my zapewniamy ogromną moc i klasę w zakresie każdej innej drugorzędną kategorii jakości brzmienia i to z łatwością i wyjątkową wszechstronnością. Ogłuszający dźwięk teledysku muzycznego z koncertu albo z kinowego hitu? Proszę bardzo. Pięknie oddane kobiece wokale, precyzyjnie ulokowane w przestrzeni wśród kamiennych murów zabytkowego opactwa? Nie ma problemu.

Przyszłościowa łączność bezprzewodowa
System łączności bezprzewodowej Airship Zero-Compression

Skorzystaliśmy z okazji, aby opracować nowy, oferujący wysoką rozdzielczość i brak kompresji system łączności bezprzewodowej audiofilskiej klasy dla modelu 212/SX oraz naszych najnowszych propozycji z serii Reference. Airship ™ to nowy wojskowej klasy system bezprzewodowy wykorzystujący częstotliwość 5,8 GHz wbudowany w monolityczny układ LSI, który zapewnia niezwykle szybki bas. System ten wykorzystujemy do przesłania sygnału w 2 kanałach w całym paśmie, nie tylko basowym. Pierwszy kanał obsługuje nasze wejście wysokopoziomowe i może być używany zarówno dla stereofonicznego basu, jak i pojedynczego kanału przy współpracy z monoblokami. Jednocześnie Airship będzie przetwarzał kanał .1/LFE niezbędny do efektów specjalnych w filmach, więc dostępne są zarówno wejścia RCA, jak i XLR. W przyszłości spodziewamy się wprowadzenia na rynek większej ilości bezprzewodowych aktywnych głośników, dlatego dodaliśmy również niskopoziomowe wejścia stereofoniczne. Dzięki Airship jesteś gotowy na przyszłość.

SPECYFIKACJA

 • Typ: aktywne przetworniki skierowane do przodu, membrana pasywna skierowana do tyłu, membrana pasywna skierowana w dół
 • Materiał i rozmiar przetwornika aktywnego: 12-calowe (300mm) przetworniki z membranami Continuous CastAlloy™ i odlewanym koszem
 • Materiał i rozmiar membrany pasywnej: 12-calowe (300mm) membrany węglowe Carbon/Carbon, stalowy kosz
 • Zejście basu: 18 Hz ze spadkiem -6 dB
 • Wejścia: Wysokopoziomowe Neutrik Speakon, niskopoziomowe stereo RCA, LFE XLR i LFE RCA
 • Moc: 1.000 W (RMS)
 • Typ wzmacniacza: NextGen5 klasa D
 • Łączność bezprzewodowa: Tak – REL AirShip [wymagany], sprzedawany oddzielnie
 • Zabezpiecznia
  - Pełny zestaw zabezpieczeń elektronicznych: Tak
  - Zabezpieczenie przed D.C.: Tak
  - Zabezpieczenie przed zwarciem: Tak
 • Zasilanie: 220-240V, 120V dla niektórych rynków
 • Bezpieczniki: 7A przy zasilaniu 220V, 15A przy zasilaniu 120V
 • Wymiary S x W x G: 362 x 838 x 514.5mm
 • Waga netto: 58 kg
 • Wykończenie: Czarny lakier piano
 • Akcesoria w zestawie
  - Kabel zasilający: Tak
  - Neutrik Speakon: Tak (o długości 10m)
  - Instrukcja obsługi: Tak
 • Biorąc po uwagę nieustannie prowadzone prace rozwojowe, REL Acoustics Limited zastrzega sobie prawo zmiany podanej specyfikacji bez uprzedzenia.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.