Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Pylon Audio JASPER Monitor 18 | Kolumny podstawkowe

11 999,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: patrz poniżej
Stand

Wybarwienie
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Jasper Monitor 18 - ściśle łączy techniczną maestrie zakresów pasma odtwarzanych przez doskonałe przetworniki duńskiego Scan Speaka, które charakteryzują się spójnością zapewniając przekaz efektowny ale co najistotniejsze przyjazny podczas długich sesji odsłuchowych

SPECYFIKACJA

 • Impedancja: 4 Ohm
 • Pasmo przenoszenia: 35 Hz - 20 kHz
 • Moc nominalna: 80 W
 • Moc maksymalna: 160 W
 • Efektywność: 88 dB
 • Wymiary [W x H x D]: 200x430x413 mm
 • Waga: 13,5 kg / sztuka
 • Głośnik wysokotonowy: D2608/913000 (Scan-Speak)
 • Głośnik niskotonowy: 18W/4531G01 (Scan-Speak)
 • Maskownica: Tak
 • Standy w zestwie: brak
 • Gwarancja: 5 lat (2 lata standard + 3 lata rejestracja produktu)


Gwarancja:
2 lata + dodatkowe 3 lata po rejestracji
Stan:
Nowy

Pylon Audio JASPER Monitor 18

Jasper Monitor 18 - ściśle łączy techniczną maestrie zakresów pasma odtwarzanych przez doskonałe przetworniki duńskiego Scan Speaka, które charakteryzują się spójnością zapewniając przekaz efektowny ale co najistotniejsze przyjazny podczas długich sesji odsłuchowych.

Głośniki zastosowane w konstrukcji zostały starannie wyselekcjonowane nie tylko pod względem parametrów technicznych ale również w serii subiektywnych testów.

Środek i dół pasma odtwarza 18cm głośnik z serii Revelator, nadając brzmieniu odpowiedniej skali, dużej kultury i plastyczności.

Wysokotonowiec posiada jedną z najlżejszych kopułek w swojej kategorii - jego ważący zaledwie 0,18g układ drgający odtwarza bez trudu najdrobniejsze niuanse struktur muzycznych wraz z koniecznym "pazurem".

W głośnikach Jasper Monitor 18 odeszliśmy od prostopadłościennych form - wygięte płaszczyzny redukują powstawanie wewnątrz obudowy fal stojących. Profilowana ścianka frontowa obudowy ma za zadanie nie tylko podniesienie wrażeń estetycznych i lekkości wizualnej konstrukcji ale przede wszystkim wyrównanie centrów akustycznych w najbardziej newralgicznej sekcji średniowysokotonowej. Działanie takie pomaga w uzyskaniu spójności tak ważnej dla realizmu znanego ze słuchania muzyki na żywo oraz ułatwia lokalizacje instrumentów na scenie.

Jasper Monitor 18 to kwintesencja muzykalności, przestrzeni i głębi, z niespotykanym odwzorowaniem mikro- i makrodetali nagrania, w eleganckiej i nowoczesnej formie.

Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 15 - 35 m2.

*Standy nie są wliczone w cenę kolumn

5 gwiazd dla Jasper 25 od norweskiego magazynu Stereo+

"(...)Szczególnie średni zakres i bas są na poziomie, który, jak kiedyś sądziłem, nie był możliwy do osiągnięcia na tym poziomie cenowym. Są to kolumny głośnikowe, które powinieneś wypróbować, nawet jeśli szukasz zestawu w przedziale cenowym 100 000 kr (40 000 zł). Właśnie tak bardzo są dobre.(...)"

"(...)Po raz kolejny zaskoczyła mnie jakość dźwięku w produktach Pylon. Jasper 25 to wyjątkowo dobry zestaw głośnikowy, który oferuje znacznie więcej niż tylko niewielki posmak tego, na czym naprawdę polega wysoka jakość.(...)"

"(...)Doskonały stosunek jakości do ceny i atrakcyjny wygląd.(...)"

"(...)Mają cudowne ciepło w swoim dźwięku. Bas schodzi głęboko, jest mocny i dobrze wyartykułowany.(...)"

"(...)Jasper 25 tworzy dużą scenę dźwiękową o dobrej głębokości, wysokości i szerokości.(...)"

Test na portalu Stereo i Kolorowo

"Pylon Audio Jasper Monitor 18 to głośniki podstawkowe o referencyjnym wykonaniu i wzorcowym wykończeniu. Wyposażone zostały w zaawansowane przetworniki duńskiego Scan-Speaka serii Revelator. Monitory oferują pełny i substancjalny dźwięk o wybitnej rozdzielczości oraz spektakularnej selektywności. A do tego dochodzi wyborna muzykalność oraz wzorowa sugestywność grania. Jasper Monitor 18 z firmowymi podstawkami Pylon Audio tworzą jedność. Komplet względem designu oraz brzmienia. W ogólnym rozrachunku - bezwarunkowa rekomendacja dla jarocińskich Jasper Monitor 18!"

Kliknij, aby przeczytać całość >

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.