Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Equilibrium IDEA S10

34 900,00 zł

Cena za parę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 7-14 dni roboczych
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

IDEA S10 jest kolumną dedykowaną do pracy w większych pomieszczeniach, gdzie daje wyrafinowany pełnopasmowy dźwiękKonstrukcja:
trójdrożna, zamknięta
Skuteczność:
85 dB
Impedancja:
4 Ohm
Moc:
Nominalna: 100W
Przetwornik wysokotonowy:
SB Acoustics 1.2 cala, kopułka berylowa
Przetwornik średniotonowy:
ACCUTON 6 cali, membrana ceramiczna
Przetwornik niskotonowy:
ETON 10 cali, membrana papierowa seria Orchestra
Terminale:
WBT Pure Copper – pozłacane
Wymiary:
obudowa pochylona 5 stopni, 1050x340x210mm
Gwarancja:
24 miesiące

IDEA S10 jest kolumną dedykowaną do pracy w większych pomieszczeniach, gdzie generuje wyrafinowany pełnopasmowy i precyzyjny dźwięk. Jej konstrukcja została zoptymalizowana do pracy z audiofilską elektroniką – jest łatwa do wysterowania, a jakość komponentów wykorzystanych do budowy modelu S10 jest niespotykana w tym segmencie produktowym. ​

Konstrukcja serii IDEA S10 wykorzystuje  przetworniki niskotonowe wyposażone w ultra twarde membrany z fortyfikowanego materiałem mineralnym polipropylenu (MFPP), ekstremalnej rozdzielczości średniotonowy przetwornik ceramiczny, oraz berylową kopułką wysokotonową. Ich praca jest sterowana za pośrednictwem filtrów zrealizowanych na bazie wyrafinowanej technologii z wykorzystaniem komponentów bezkompromisowych brzmieniowo i jakościowo.

Kolumny serii IDEA generują dynamiczny i czysty dźwięk, który odkrywa najsubtelniejsze niuanse nagrań z niesamowitą czystością, rozdzielczością i realizmem. Bez zniekształceń, bez zamazywania detali, bez niedopowiedzeń, bez ujednolicania odcieni, barw i tonów. Podkreślając subtelności, których nigdy wcześniej nie słyszałeś są dokładne, gładkie i detaliczne - całkowicie wierne natywnemu sygnałowi. Z charakterystyczną dla nich transparentnością, wyjątkową rozdzielczością i wybitnie naturalnym dźwiękiem, kreują przestrzeń wypełnioną strukturami i głębią przekazu muzycznego.

Dostępny każdy kolor z palety RAL

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.