Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Pylon Audio DIAMOND SUB | NOWOŚĆ | Subwoofer

6 599,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: od 7 do 17 dni roboczych
Wybarwienie
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Diamond Sub to aktywny subwoofer, wyposażony w wzmacniacz o dużej mocy oraz doskonały przetwornik niskotonowy. Pozwala on na reprodukcję najniższych tonów pasma akustycznego, jednocześnie mieszcząc się w niewielkiej, eleganckiej obudowie, którą łatwo można wkomponować w dowolne pomieszczenie

SPECYFIKACJA

 • Moc nominalna: 350 W
 • Moc maksymalna: 500 W
 • Regulacja filtra dolnoprzepustowego: 40-200Hz
 • Wzmacniacz w klasie: D
 • Dolna częstotliwość graniczna: 25Hz
 • Kontrola fazy: 0/180 stopni
 • Wejścia: wysokopoziomowe, niskopoziomowe 2x RCA, LFE
 • Wymiary [W x H x D]: 330 x 458 x 510 mm
 • Waga: 33 kg / sztuka
 • Głośnik niskotonowy: Pylon Audio PSW 26.4 AA (Seas L26RO4Y2_CUSTOM)
 • Regulacja poziomu głośności: Tak
 • Typ obudowy: Profilowany bass-reflex, szczelinowy
 • Nóżki filcowe: Tak
 • Gwarancja: 5 lat (2 lata standard + 3 lata rejestracja produktu)
 • Dostępne kolory:
  - Okleina naturalna DĄB, uszlachetniona olejowoskiem - 11 dekorów.
  - Okleina naturalna DĄB, lakier bezbarwny: wenge, czarny, orzech, czereśnia, natural.
  - Lakier Wysoki Połysk: biały HG, czarny HG.
  - Lakier Mat - biały, czarny.
  - Realizujemy zamówienia indywidualne: kolory z palety RAL.


Stan:
Nowy
Kategoria
Subwoofery

NOWOŚĆ

Pylon Audio DIAMOND SUB

Diamond Sub to aktywny subwoofer, wyposażony w wzmacniacz o dużej mocy oraz doskonały przetwornik niskotonowy. Pozwala on na reprodukcję najniższych tonów pasma akustycznego, jednocześnie mieszcząc się w niewielkiej, eleganckiej obudowie, którą łatwo można wkomponować w dowolne pomieszczenie.

Przy tworzeniu Diamond Sub duży nacisk położyliśmy na kompaktowy rozmiar obudowy, co wymusiło nietypowe, nowatorskie podejście do konstrukcji tunelu bass-reflex. Taki design pozwolił na zredukowanie turbulencji i optymalizację strat akustycznych, co przekłada się na doskonałe odwzorowanie basu i subbasu, ujawniając całą jego głębię i strukturę.

Przetwornik zastosowany w subwooferze, charakteryzujący się wysoką sprawnością, wyróżnia się pokaźnym obwodem magnetycznym, zdolnym do wytworzenia potężnego i stabilnego pola magnetycznego. Elementem konstrukcji przetwornika jest ekstremalnie sztywny, metalowy kosz, formowany metodą wtryskową. Jego szkielet, będący w znacznym stopniu ażurowy, minimalizuje straty i szumy powietrza, jak również eliminuje niepożądane odbicia i rezonanse. Sztywna i twarda membrana nie wykazuje praktycznie żadnych rezonansów własnych w paśmie pracy subwoofera, co oznacza absolutną precyzję przetwarzania ruchu cewki drgającej w ciśnienie akustyczne. Zakres pracy głośnika nie jest ograniczony przez zawieszenie górne (z niskostratnej gumy) lecz dobrze kontrolowany przez liniowy resor i limitowany przez zabezpieczenia końcówki mocy.

Pracujący w klasie D, 350 watowy, zaawansowany technologicznie układ wzmacniacza sprawia, że ponad 90% mocy dostarczonej do urządzenia jest przekazywane do cewki drgającej głośnika. Elektronika wyposażona w regulowane w szerokim zakresie układy aktywnych filtrów analogowych umożliwia optymalne dostosowanie pasma najmniejszych częstotliwości do pozostałych elementów zestawu, takich jak w systemie 2+1 lub większym. Subwoofer da się podłączyć zarówno do wyjść wysokopoziomowych, jak i wyjść PRE-OUT wzmacniacza mocy lub przedwzmacniacza. Można także pominąć te regulatory, podłączając subwoofer bezpośrednio przez dedykowane wejście LFE, kiedy kontrolę pasma przejmuje urządzenie zewnętrzne, np. w systemie wielokanałowym.

Design konstrukcji jednoznacznie odzwierciedla charakterystyczny styl produktów z serii Diamond. Kąt nachylenia obudowy nie pełni wyłącznie funkcji estetycznej, lecz również kieruje czoło fali akustycznej w stronę miejsca odsłuchu. Dzięki solidnemu użebrowaniu oraz starannie umieszczonym wzmocnieniom, obudowa zyskuje na sztywności i trwałości.


WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL. 

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.