Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Pro-Ject DEBUT Carbon EVO | gramofon

2 890,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas wysyłki: 24 godziny
Kolor

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Czas na ewolucję. Wzięliśmy nasz najpopularniejszy gramofon i poprawiliśmy każdy jego aspekt. Rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt.Prędkość obrotowa:
33, 45, elektronicznie, 78 opcjonalna
Napęd:
paskowy
Talerz:
300mm, metalowy z wytłumieniem TPE
Efektywna długość ramienia:
218,5 mm (8.6")
OVERHANG:
18,5 mm
Efektywna masa ramienia:
6g
Zakres siły nacisku:
10 – 30mN
Zasilanie
15V / 0-0,8A DC
Wymiary:
415 x 118 x 320 mm (pokrywa zamknięta)
Waga:
5,6 kg
W zestawie:
zasilacz 15 V DC / 0,8A, pokrywa, kabel CI
Stan:
Nowy
Kategoria
Gramofony
Linia gramofonów:
linia DEBUT

Czas na ewolucję. Wzięliśmy nasz najpopularniejszy gramofon i poprawiliśmy każdy jego aspekt. Rezultatem jest niesamowicie dopracowany produkt.

Główne cechy i nowości wyróżniające ten model od swojego poprzednika oraz od naszej konkurencji:

 • NOWOŚĆ Ciężki metalowy talerz z wytłumieniem TPE
 • NOWOŚĆ Amortyzacja silnika z lepszym tłumieniem drgań
 • NOWOŚĆ Regulowane metalowe nóżki
 • NOWOŚĆ Elektroniczna zmiana prędkości obrotowej 33/45/78
 • NOWOŚĆ Nowe wersje kolorystyczne (satyna)
 • 8,6” ramię wykonano z jednego kawałka
 • Ustawiona fabrycznie wkładka Ortofon 2M Red
 • Precyzyjny napęd paskowy z elektryczną regulacją obrotów
 • ręcznie malowane chassis z MDF (8 kolorów ) oraz prawdziwy fornir orzechowy
 • wysokiej jakości przewód gramofonowy Connect It E
 • Złocone gniazda i wtyki RCA
 • Pokrywa zawieszona na zawiasach
 • Wyprodukowano ręcznie w Europie

EWOLUCJA - model EVO

Debut Carbon jest już prawie doskonałym gramofonem, zwłaszcza jeżeli popatrzymy na ten gramofon pod kątem ceny i użytych materiałów. Podczas projektowania wersji EVO nie śpieszyliśmy się. Przeprowadziliśmy wiele badań i pomyśleliśmy jak można uczynić ten projekt jeszcze lepszym. Nadal chcemy zachować atrakcyjną cenę, w której zaoferujemy wysoką wydajność, świetną jakość dźwięku oraz luksusowy wygląd.

Debut Carbon EVO skupia się na podstawowych aspektach, które sprawiają, że gramofon brzmi świetnie. Technicznie poprawny projekt - fachowe wykonanie – produkowany ręcznie w UE. Ten gramofon jest zbudowany tak, aby służyć Ci przez całe życie!

DEBIUT - początki tej linii 

Jego historia rozpoczęła się w połowie lat 90'. Główną ideą było zaoferowanie miłośnikom czarnego krążka niedrogiego lecz porządnie wykonanego gramofonu. Od tego czasu przeszedł projekt gramofonu Debut wiele zmian, jednak nadal jest to zgodnie z ideą High End for low price.

Dziś po ponad 20 latach Debiut jest jednym z najlepiej się sprzedających produktów w historii hi-fi z blisko 1 milionem sprzedanych egzemplarzy.  Jako niedroga opcja dla miłośników muzyki, dzięki minimalistycznej estetyce i doskonałemu wykończeniu sprawił, że analog stał się ponownie modnym. Przez lata udoskonalamy naszą formułę idąc w parze z nowoczesnymi technologiami produkcji oraz trendami mody. Na początku 2010 roku pojawiła się wersja Debut Carbon, która nadała nowe życie trwającej rewolucji Debuta. Jednak dziś w 2020 roku nadszedł czas na nową generację.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.