Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Pro-Ject BLUETOOTH BOX E | Odbiornik bluetooth

425,00 zł

Cena za sztukę
Kolor:

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Odbiornik Bluetooth pozwalający na zintegrowanie przenośnego urządzenia audio z systemem audio stereo. W łatwy i szybki sposób można sparować smartfon, tablet czy laptopa z mini-wieżą, wzmacniaczem stereo i korzystać np. z usług Spotify, czy odtwarzać pliki audioTyp:
Odbiornik Bluetooth
Wyjścia analogowe:
RCA
Wyjścia cyfrowe:
optical S/PDIF (Toslink)
Zewnętrzny zasilacz:
9V/300mA DC; 220 - 240V, 50Hz
Bluetooth:
Bluetooth 2.1 + EDR, A2DP
Zasięg:
do 10m
Wymiary:
(szer. wys. gł.) 120 x 32 x 100 mm
Waga:
250g
Gwarancja:
24 miesiące

Odbiornik Bluetooth pozwalający na zintegrowanie przenośnego urządzenia audio z systemem audio stereo. W łatwy i szybki sposób można sparować smartfon, tablet czy laptopa z mini-wieżą, wzmacniaczem stereo i korzystać np. z usług Spotify, czy odtwarzać pliki audio.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.