Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Primare PRE35 DAC | Przedwzmacniacz + DAC

17 990,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

PRE35 DAC łączy w sobie przetwornik cyfrowo-analogowy DM35 ze zbalansowanym przedwzmacniaczem stereo PRE35, wyposażony w w pełni zbalansowany analogowy obwód przedwzmacniacza oraz modułową konstrukcję, która pozwala na instalację modułu odtwarzacza sieciowego SM35 Prisma w dowolnym momencieTyp:
przedwzmacniacz stereo + DAC
Wbudowany DAC:
AKM 4497
Wejścia analogowe:
2 pary XLR; 3 pary RCA
Wejścia cyfrowe:
4x optyczne, 2x koaksjalne, 1x USB typ B (PC/MAC)
Wyjścia analogowe:
2 pary RCA, 2 pary XLR
Wyjścia cyfrowe:
1 x COAXIAL
Wymiary:
430 x 420 x 106 mm (s x g x w) wraz z pokrętłami i złączami
Waga:
11,3kg
Gwarancja:
24 miesiące

Primare PRE35 DAC

PRE35 DAC łączy w sobie przetwornik cyfrowo-analogowy DM35 ze zbalansowanym przedwzmacniaczem stereo PRE35, wyposażony w w pełni zbalansowany analogowy obwód przedwzmacniacza oraz modułową konstrukcję, która pozwala na instalację modułu odtwarzacza sieciowego SM35 Prisma w dowolnym momencie

Przedwzmacniacz modułowy PRE35 DAC jest wyjątkowym centrum sterowania systemem, zapewniającym niezrównaną, niskoszumową i pozbawioną zniekształceń selekcję i transmisję dowolnego wejścia analogowego, dzięki starannie zaprojektowanej, w pełni zbalansowanej konstrukcji obwodu, która korzysta z czterowarstwowej płyty głównej w celu osiągnięcia najkrótszej możliwej ścieżki sygnału.

Oprócz wszechstronnych opcji wejścia i wyjścia, obejmujących zarówno połączenie XLR, jak i RCA, PRE35 DAC zawiera w pełni funkcjonalny stopień DAC DM35 umożliwiający konwersję do PCM 768 kHz / 32 bity i DSD 256, a dzięki swojej modułowej konstrukcji pozwala również na Prisma moduł odtwarzacza sieciowego SM35, który można dodać do wzmacniacza w dowolnym momencie w celu bezprecedensowego dostosowania systemu.

SPECYFIKACJA

  • Typ: przedwzmacniacz z DAC
  • Wejścia analogowe: 3 x RCA, 2 x XLR
  • Wejścia cyfrowe: 4 x TOSLINK, 2 x COAXIAL, USB
  • Wyjścia analogowe: 2 x RCA, 2 x XLR
  • Wyjścia cyfrowe: 1 x COAXIAL
  • Wbudowany DAC: AKM AK4497
  • Wymiary: 430 x 106 x 420 mm
  • Waga: 11.3 kg
  • Wykończenie: czarny / tytanowy
  • Gwarancja: 24 miesiące

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.