Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire CRESCENDO 3 (głośnikowy)

16 330,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Kabel głośnikowy Crescendo był pierwszym projektem w technologii Compressed Conductor (CCT) wyprodukowanym przez Straight Wire. Ta konstrukcja łączy w sobie najlepsze cechy technologii przewodników solid-core i linkowych. Niezwykłą uwagę zwrócono na stopień ściśnięcia żył oraz docisk izolacji z pianki polipropylenowejTyp:
Głośnikowy
Konstrukcja:
ADVANCED HELIX
Materiał przewodników:
COFHC-CCT – CDA 101 OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
Dual Super Microporous FOAMED PTFE (politetrafluoroethylene)/ FOMAED POLYPROPYLENE
Konfekcja:
BFA banan

Staright Wire CRESCENDO 3 (głośnikowy) 

Kabel głośnikowy Crescendo 3 oferuje postępy techniczne i dźwiękowe w stosunku do wysoko cenionej oryginalnej wersji. Rdzeń wewnętrzny ma siedem pustych rurek TPR o równej średnicy w porównaniu z jedną dużą rurą PE. Pozwala to na większą elastyczność i mniejsze rezonanse mechaniczne. Duże grupy przewodzące mają zmodyfikowaną podwójną izolację z miękkiego „piankowego PTFE” i „twardego” piankowego polipropylenu. Rezystancja grupy przewodników pozostała taka sama, podczas gdy kompresja została zmodyfikowana.

Kabel głośnikowy Crescendo był pierwszym projektem w technologii Compressed Conductor (CCT) wyprodukowanym przez Straight Wire. Ta konstrukcja łączy w sobie najlepsze cechy technologii przewodników solid-core i linkowych. Niezwykłą uwagę zwrócono na stopień ściśnięcia żył oraz docisk izolacji z pianki polipropylenowej.

Crescendo 3 zapewnia udoskonalenia mechaniczne i elektryczne wykraczające poza oryginalny kabel głośnikowy Crescendo. Realistyczne zachowanie szczegółów niskiego poziomu w połączeniu z niezrównaną dynamiką i szczegółowością są łatwe do odróżnienia w tym kablu. Łączy w synergię komponenty kalibru referencyjnego, aby zapewnić urzekające osiągi.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 8,0 ft = 2,4 m
  • Przewodnik: COFHC-CCT – CDA 101 OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: ADVANCED HELIX
  • Wykończenie: BFA banan
  • Izolacja: Dual Super Microporous FOAMED PTFE (politetrafluoroethylene)/ FOMAED POLYPROPYLENE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.