Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire VIRTUOSO (interkonekt RCA)

5 510,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Virtuoso R2 zapewnia urzekającą równowagę artykulacji i realistycznej prezentacji muzycznej z wyjątkową spójnością i dynamiką. Najwyższej jakości indywidualnie powlekane srebrno-miedziane przewodniki w zaawansowanej konstrukcji Dual Symmetrical Helix przeszły tak daleko idące udoskonalenia, ani nie były badane przez tak wielu krytycznych miłośników muzykiTyp:
Interkonekt RCA
Konstrukcja:
DUAL SYMMETRICAL COAX
Materiał przewodników:
C-SP-OFHC-CCT – CDA 101 SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
Super Microporous FOAMED PTFE
Konfekcja:
RCA – Premium Gold

Staright Wire VIRTUOSO RCA

Virtuoso R2 zapewnia urzekającą równowagę artykulacji i realistycznej prezentacji muzycznej z wyjątkową spójnością i dynamiką. Najwyższej jakości indywidualnie powlekane srebrno-miedziane przewodniki w zaawansowanej konstrukcji Dual Symmetrical Helix przeszły tak daleko idące udoskonalenia, ani nie były badane przez tak wielu krytycznych miłośników muzyki. 

Wielu z najbardziej szanowanych audiofilskich producentów na świecie polega na interkonektach Virtuoso, jeśli chodzi o ostateczne „udźwiękowienie” swoich systemów referencyjnych. Mamy nadzieję, że Ty również zaufasz Virtuoso, aby służyć w Twoim systemie referencyjnym. Równie dobrze sprawdza się zarówno w systemach tranzystorowych, jak i lampowych.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 1,0 m
  • Przewodnik: C-SP-OFHC-CCT – CDA 101 SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+) 
  • Konstrukcja: DUAL SYMMETRICAL COAX
  • Wykończenie: RCA – Premium Gold
  • Izolacja:  Super Microporous FOAMED PTFE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.