Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire SERENADE 3 (interkonekt XLR)

3 190,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Przekazuje strukturę muzyczną i dynamiczne pasaże z wielką ostrością i przejrzystością. Waga średniego basu i spójność średnich tonów zostały w tym „młodszym bracie” podniesione do nagradzanego Crescendo. Urzeka słuchacza bezproblemowym przekazem oryginalnej przestrzeni powietrznej i szczegółówTyp:
Interkonekt XLR
Konstrukcja:
ADVANCED HELIX
Materiał przewodników:
COFHC-CCT – CDA 101 OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
SUPER FOAMED POLYPROPYLENE/ PTFE
Konfekcja:
XLR – Premium Gold

Staright Wire SERENADE 3 XLR

Serenade wykorzystuje certyfikowane przewodniki miedziane CDA 101 o niskiej rezystancji, zaawansowaną konstrukcję Helix CCT (Compressed Conductor Technology). Przekazuje strukturę muzyczną i dynamiczne pasaże z wielką ostrością i przejrzystością. Waga średniego basu i spójność średnich tonów zostały w tym „młodszym bracie” podniesione do nagradzanego Crescendo. Urzeka słuchacza bezproblemowym przekazem oryginalnej przestrzeni powietrznej i szczegółów. Nieograniczona wydajność. nieskazitelne wysokie tony, genialny średni zakres i energiczny bas są oczywiste, gdy są używane w połączeniu z komponentami audio o wysokim poziomie. Serenade II dostarcza wszystkie niuanse twoich ulubionych materiałów źródłowych.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 1,0 m
  • Przewodnik: COFHC-CCT – CDA 101 OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: ADVANCED HELIX
  • Wykończenie: XLR – Premium Gold
  • Izolacja:  SUPER FOAMED POLYPROPYLENE/ PTFE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.