Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire RHAPSODY 3 (interkonekt RCA)

1 660,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Rhapsody 3SC IC został opracowany z niskooporowej, spiralnej konstrukcji, wykorzystującej sześć grup przewodników, pokryta srebrem miedź OFHC zapewnia szczegółową artykulację wszystkich częstotliwości z luksusową muzykalnościąTyp:
Interkonekt RCA
Konstrukcja:
SHIELDED STAR QUAD
Materiał przewodników:
SP-OFHC - SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
FOAMED POLYPROPYLENE
Konfekcja:
RCA – Premium Gold

Staright Wire RHAPSODY 3 RCA

Rhapsody 3SC IC został opracowany z niskooporowej, spiralnej konstrukcji, wykorzystującej sześć grup przewodników, pokryta srebrem miedź OFHC zapewnia szczegółową artykulację wszystkich częstotliwości z luksusową muzykalnością. Izolacja z pianki polipropylenowej zamyka każdą grupę w środowisku o niskiej dielektrycznej. Wejdziesz do holograficznej sceny dźwiękowej, tak jak w oryginalnym miejscu nagrywania. Uznany wybór połączeń międzysieciowych przez kompetentny personel branżowy do demonstracji na targach.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 1,0 m
  • Przewodnik: SP-OFHC - SILVER PLATED OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: SHIELDED STAR QUAD
  • Wykończenie: RCA – Premium Gold
  • Izolacja: FFOAMED POLYPROPYLENE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.