Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire OCTAVE 3 (głośnikowy)

2 470,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

OCTAVE II zawiera osiem grup przewodów miedzianych OFHC CCT (Compressed Conductor Technology) z zaawansowaną izolacją z piankowego polipropylenu, co zapewnia znaczny postęp w szczegółach i precyzjiTyp:
Głośnikowy
Konstrukcja:
SHIELDED EIGHT HELIX
Materiał przewodników:
OFHC-CCT – OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
ADVANCED FOAMED POLIPROPYLENE
Konfekcja:
BFA banan

Staright Wire OCTAVE 3 (głośnikowy) 

OCTAVE II zawiera osiem grup przewodów miedzianych OFHC CCT (Compressed Conductor Technology) z zaawansowaną izolacją z piankowego polipropylenu, co zapewnia znaczny postęp w szczegółach i precyzji. Sprężanie każdej grupy przewodników zapewnia najlepsze właściwości elektryczne i mechaniczne zarówno w technologii z rdzeniem stałym, jak i linką. Liniowość i spójność z głębią i muzykalnością – Octave II to świetny wybór dla poważnych graczy entuzjastów audio i ma niski opór do długotrwałego użytkowania.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 8,0 ft = 2,4 m | 10,0 ft = 3,0 m
  • Przewodnik: OFHC-CCT – OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: SHIELDED EIGHT HELIX
  • Wykończenie: BFA banan
  • Izolacja: ADVANCED FOAMED POLIPROPYLENE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.