Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Straight Wire ENCORE II (interkonekt XLR)

1 100,00 zł

Cena za komplet
Długość
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Encore II wykorzystuje przewodniki OFHC z najwyższej jakości izolacją z piankowego polipropylenu, co zapewnia bezbarwną prezentację z wciągającym wokalem. Najbardziej zaawansowana konstrukcja Star-Quad Straight Wire, Encore II, zapewnia realistyczny, zwarty bas i prawdziwe wyższe częstotliwości niezależnie od długości kablaTyp:
Interkonekt XLR
Konstrukcja:
SHIELDED STAR QUAD
Materiał przewodników:
OFHC - OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
Izolacja przewodników:
FOAMED POLYPROPYLENE
Konfekcja:
XLR

Staright Wire ENCORE II XLR

Encore II wykorzystuje przewodniki OFHC z najwyższej jakości izolacją z piankowego polipropylenu, co zapewnia bezbarwną prezentację z wciągającym wokalem. Najbardziej zaawansowana konstrukcja Star-Quad Straight Wire, Encore II, zapewnia realistyczny, zwarty bas i prawdziwe wyższe częstotliwości niezależnie od długości kabla. Wysoka kompatybilność tego kabla z prawie wszystkimi komponentami sprawia, że ​​jest to oczywisty wybór, który przewyższa konkurencję. Odkryj znaczącą poprawę, jaką Encore II może wprowadzić dzięki dzisiejszym, najwyżej ocenianym odbiornikom cyfrowym i większości oddzielnych komponentów.

SPECYFIKACJA

  • Długość: 1,0 m
  • Przewodnik: OFHC - OXYGEN FREE HIGH CONDUCTIVITY COPPER (99.99+)
  • Konstrukcja: SHIELDED STAR QUAD
  • Wykończenie: XLR
  • Izolacja: FFOAMED POLYPROPYLENE

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.