Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Pro-Ject STREAM BOX S2 Ultra | Streamer sieciowy

3 450,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Stream Box S2 Ultra jest wyróżniającym się produktem w świecie streamingu. Oferuje niespotykane scenariusze sterowania i niespotykaną wydajność dźwięku. Jego głównym celem jest być uniwersalnym urządzeniem, do którego można podłączyć dowolny przetwornik cyfrowo-analogowy USB, uzupełniając go o nowoczesne i przyszłościowe możliwości odtwarzania strumieniowegoTyp:
streamer plików
Wejścia:
2 x USB A, Micro USB B (PC-Detox), Network (Ethernet, WiFi), Bluetooth
Wyjścia:
Zoptymalizowany pod audio USB A, HDMI (video)
Obsługiwane formaty:
Tidal, Spotify, Qobuz, Radio TuneIn, PCM 32bit/352.8kHz, DSD256
Wymiary:
103 x 37 x 122 mm
Waga:
375 g (bez zasilacza)
Uwagi:
sterowanie: App, Web Browser, Roon(iOS/Android)
Gwarancja:
24 miesiące

Stream Box S2 ULTRA

Żyjemy we współczesnym świecie!

Stream Box S2 Ultra jest wyróżniającym się produktem  w świecie streamingu. Oferuje niespotykane scenariusze sterowania i niespotykaną wydajność dźwięku. Jego głównym celem jest być uniwersalnym urządzeniem, które może podłączyć do sieci dowolny przetwornik cyfrowo-analogowy USB, aktualizując ulubiony przetwornik cyfrowo-analogowy o nowoczesne i przyszłościowe możliwości odtwarzania strumieniowego.

Wraz z rozwojem usług serwisów  streamingowych w Internecie, takich jak TIDAL lub Spotify, zainteresowanie konsumentów przesunęło się w stronę urządzeń z obsługą sieci. Wiele znakomicie brzmiących produktów nie oferuje żadnych możliwości sieciowych, ponieważ są one zbyt stare lub ich głównym przeznaczaniem nie był temat połączenia z siecią.  Rozwiązaniem często było zastąpienie ich nowym i nowoczesnym urządzeniem, odtwarzanie strumieniowe audio przez Bluetooth lub kompromis i użycie smartfonu lub tabletu za pośrednictwem wyjścia analogowego do zasilania aktywnych głośników lub wzmacniaczy.

Nigdy nie było naprawdę dobrego rozwiązania dla konsumenta. Do tej pory.

Stream Box S2 Ultra: elegancki dodatek

Stream Box S2 Ultra wypełnia lukę, oferuje nowoczesną łączność dzięki wejściom sieciowym i wyjściu USB A. To wyjście USB jest perfekcyjnie dostosowane do sygnałów audio, wykorzystuje dedykowany wewnętrzny zasilacz i tylko najwyższej klasy komponenty audiofilskie. Nie napotkasz problemów z obsługą plików, ponieważ Stream Box S2 Ultra działa jak most sieciowy, dostarczając dane bezpośrednio do  przetwornika cyfrowo-analogowego. Ponieważ większość przetworników cyfrowo-analogowych ma tylko jedno wejście USB, zaprojektowaliśmy Stream Box S2 Ultra również jako urządzenie detoksykacyjne USB. Wystarczy podłączyć komputer do wejścia micro USB urządzenia i podłączyć nasz DAC do wyjścia audio. W ten sposób możesz wyczyścić sygnał z komputera, ciesząc się przy tym muzyką.

Nasza nowa aplikacja do zdalnego sterowania iOS i Android oparta jest na projekcie typu open source i ma za sobą dużą społeczność. To gwarantuje pełne wsparcie i przyszłe ulepszenia.

Stream Box S2 Ultra: mnóstwo funkcji!

Stream Box S2 Ultra sterujesz zdalnie  za pomocą smartfonu lub tabletu albo za pomocą  przeglądarki internetowej. Oferuje obsługę najpopularniejszych serwisów takich jak Spotify, TIDAL, Qobuz, HRA Streaming. Usługi te oferują ogromną ilość muzyki, gwarantując, że nigdy nie zabraknie Ci muzyki do słuchania. Wdrażając TuneIn, dajemy Ci również możliwość słuchania różnych stacji radia internetowego. Możesz słuchać ulubionych programów radiowych, wiadomości i odkrywać nowe stacje z całego świata - za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Tylne wyjście wideo HDMI pozwala na podłączenie  monitora dotykowego do Stream Box S2 Ultra. Daje nam to dostęp do graficznego interfejsu użytkownika. Wdrożenie  Shairport pozwala na wysyłanie danych użytkownikom iDevice.

W urządzeniu Stream Box S2 Ultra znajdują się dwa wejścia USB, jedno z przodu i jedno z tyłu. Oba dają możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego do urządzenia. Za pomocą jednej z opcji sterowania (aplikacja, przeglądarka internetowa, monitor zewnętrzny) możesz wybierać z własnych zbiorów audio. Obsługa systemu plików wzrasta do PCM 32bit / 352,8 kHz i DSD256.

W Pro-Ject jesteśmy wielkimi zwolennikami rozwiązania Roon, dlatego chcieliśmy, aby Stream Box S2 Ultra był gotowy na Roon i w pełni certyfikowany. W ten sposób możesz po prostu wybrać odtwarzacz Stream Box S2 Ultra w interfejsie Roon i wysyłać do niego za pośrednictwem sieci zawartość  audio o doskonałych parametrach.

Ten niesamowity zestaw funkcji sprawia, że Stream Box S2 Ultra jest „kuloodporny” na wszystkie przyszłe wydarzenia. Wraz z Pre Box S2 Digital stają się najbardziej wszechstronnym i audiofilskim zestawem w swoim przedziale  cenowym.

Najważniejsze funkcje

 • Odtwarzacz sieciowy Hi-Res
 • Zoptymalizowane pod audio wyjście USB A
 • Przygotowany pod aplikacje Multi-room
 • Podwójne wejście USB A dla dysków zewnętrznych
 • TIDAL, QOBUZ, Spotify
 • HIGHRESAUDIO Streaming
 • Pozwala na integrację w sieci dowolnego przetwornika DAC
 • Radio internetowe (TuneIn)
 • Wspiera DLNA
 • Bypasses dla wszystkich formatów do DAC
 • „Czyści” sygnał audio idący z komputera - Detox
 • Przygotowany pod Roon, certyfikacja
 • Shairport
 • Bluetooth
 • Wyjście HDMI
 • Sterowany za pomocą urządzeń mobilnych oraz PC/Laptop
 • Nowa aplikacja!
 • Podłączenie po WiFi lub kablu.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.