Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

 • Obniżka

. NAIM Mu-so 2 | Promocja | Głośnik + streamer sieciowy

5 799,00 zł
4 599,00 zł - 1 200,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze | Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7699 zł
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Unito Nova jest potwierdzeniem tego, że odtwarzacz all-in-one może być źródłem dźwięku o audiofilskiej jakości. Referencyjny odtwarzacz tej serii, Uniti Nova, został skofigurowany tak, aby zaoferować najlepsze rozwiązania możliwe do implementacji w jednoczęściowym, niewielkim urządzeniu

SPECYFIKACJA

Wejścia audio

 • HDMI: ARC poprzez CEC
 • Streaming: Apple AirPlay 2, wbudowany Chromecast, UPnPTM, Spotify® Connect, TIDAL Connect, Roon Ready, Bluetooth, radio internetowe
 • Analogowe : 3,5 mm Jack
 • USB: USB2 (złącze typu A)
 • Cyfrowe (S/PDIF): Optyczne S / PDIF do 96 kHz

Złącza

 • Multiroom: Synchronizuj do pięciu produktów streamingowych Naim za pośrednictwem aplikacji Naim.
 • Sieciowe: Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac), BLE v4.2

Odtwarzane formaty

 • Formaty radia internetowego: Zawartość sformatowana w Windows Media, MP3, ACC, streaming Ogg Vorbis i MMS
 • Radio internetowe: vTuner Premium 5*
 • Formaty plików audio:
  - WAV, FLAC i AIFF - do 24bit / 384 kHz
  - ALAC (Apple Lossless) - do 24bit / 384 kHz
  - MP3 - do 48 kHz, 320 kbitów (16 bitów)
  - AAC - do 48 kHz, 320 kbitów (16 bitów)
  - OGG i WMA - do 48 kHz (16 bitów)
  - DSD-64 i 128Fs
  - Bluetooth - SBC, AAC
  - Uwaga: Odtwarzanie Gapless jest obsługiwane we wszystkich formatach

Parametry fizyczne

 • Wykończenia: Obudowa z polerowanego i anodowanego aluminium, frezowana CNC, piaskowane i anodowane aluminiowe radiatory, szaro czarna maskownica z tkaniny w dwóch odcieniach. Opcjonalne maskownice w kolorze Olive, Peacock oraz Terracotta.
 • Waga: 11.2kg
 • Wymiary (HxWxD): 122mm x 628 mm x 264 mm

Zasilanie

 • Moc wzmacniacza: 450W – (6 x 75W)
 • Zasilanie: 100V, 115V or 230V, 50/60Hz
 • Pobór mocy:
  - Typowe użytkowanie: 17W
  - Tryb gotowości: <2W
  - Tryb uśpienia (brak trybu czuwania w sieci): <0,5W

Głośniki

 • System głośników: 3-drożny stereo; Zoptymalizowany system akustyczny DSP otwartą obudową

Zawartość opakowania

 • Opakowanie zawiera: Dwukolorowa szaro czarna maskownica, pilot zdalnego sterowania, kable zasilające (zależne od rynku), wtyk do resetowania oraz komplet broszur informacyjnych.

Sterowanie

 • Ręczne sterowanie: Dołączony pilot zdalnego sterowania i opcjonalna aplikacja sterująca na urządzenia iPad, iPhone, iPod Touch i Android
 • Product: Dotykowy interfejs użytkownika z pokrętłem regulacji głośności
 • Zdalne sterowanie: Podczerwień (RC5)


Typ:
All-in-One
Moc wyjściowa:
450W (6 x 75W)
Obsługiwane formaty:
Apple AirPlay 2, wbudowany Chromecast, UPnPTM, Spotify® Connect, TIDAL, Roon Ready, Bluetooth, radio internetowe
Wymiary:
122mm x 628 mm x 264 mm
Waga:
11.2 kg
Uwagi:
Pełna specyfikacja w zakładce 'OPIS'
Gwarancja:
24 miesiące
Tidal Connect:
TAK
Stan:
Nowy
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
Kategoria
Głośniki bluetooth

Naim MU-SO 2

Przedstawiamy Mu-so drugiej generacji - bezprzewodowy głośnik Premium na który zasługuje Twoja muzyka!

Mu-so drugiej generacji jest następcą wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego systemu muzycznego Mu-so, zaprojektowanego przez zespół naszych ekspertów w Salisbury w Anglii z myślą o najlepszej w swojej klasie wydajności, funkcjonalności i użyteczności.

Łącząc nasze 45 letnie doświadczenie w branży hi-fi z najnowszą technologią streamingu muzyki i najwyższą jakością wykonania, jest to najlepszy kompleksowy system, na który zasługujesz Ty i Twoja muzyka. Od streamingu muzyki w wysokiej rozdzielczości 32 bit przez możliwości multi room do dźwięku HDMI TV; nigdy nie słyszałeś tego tak dobrze z bezprzewodowego systemu „wszystko w jednym”.

Platforma streamingowa Naim

Duszą Mu-so drugiej generacji jest platforma streamingu muzyki Naim, opracowana przez 25 naszych inżynierów w ciągu 3 lat, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność niezależnie od tego, czy odtwarzasz własną kolekcję cyfrowej muzyki, odkrywasz świat radia internetowego czy korzystasz z muzycznych serwisów streamingowych, takich jak TIDAL Connect i Spotify Connect (możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio za pośrednictwem oryginalnych aplikacji Tidal lub Spotify). Ta uznana innowacja jest unikatowa i dostępna tylko w produktach do streamingu marki Naim, takich jak seria Uniti oraz w dedykowanych odtwarzaczach sieciowych, w tym w flagowym modelu ND 555 o wartości 20 000 £.

DSP – serce systemu

Nowy, wielordzeniowy procesor DSP (Digital Signal Processor) zapewnia wyższą wydajność, oferując 2000 MIPS (Million Instructions Per Second) w porównaniu do oryginalnego, jednordzeniowego procesora DSP Mu-so – 150MIPS DSP. Oznacza to, że możesz usłyszeć jeszcze więcej szczegółów ze swojej muzyki.

Opracowaliśmy również nowy algorytm ograniczający, który utrzymuje kontrolę nad ruchem każdego przetwornika głośnikowego Mu-so drugiej generacji przy wysokim poziomie głośności. Nowy ogranicznik, z założenia, jest aktywny tylko przy ekstremalnych poziomach głośności i pomaga zachować czystość muzyki zwiększając przy tym długoterminową, ogólną niezawodność.

Optymalizacja przetworników głośnikowych

Mu-so drugiej generacji łączy 450 W mocy muzycznej z zupełnie nowymi przetwornikami głośnikowymi - zoptymalizowanymi we współpracy działów badań i rozwoju marek Naim i Focal.

Focal tworzy referencyjny sprzęt akustyczny od 1979 roku, a wiedza specjalistyczna marki pozwoliła osiągnąć nowy poziom precyzji i osiągów przetworników głośnikowych.

Przeprojektowany w 95%

System Mu-so drugiej generacji wyposażony został w wysokiej jakości aluminiową obudowę, w nowym, polerowanym szarym wykończeniu.

Może wyglądać podobnie z zewnątrz, ale wewnątrz Mu-so drugiej generacji większość komponentów została zmodernizowana w celu poprawy wydajności.

Konstrukcja obudowy została przeprojektowana, aby stworzyć 13% więcej wewnętrznej objętości, umożliwiając dostarczanie większego, mocniejszego basu. Zarówno usztywnienie obudowy, jak i profilowanie przegrody zostało przeprojektowane w celu zwiększenia sztywności, która zapewnia tłumienie i redukcję wibracji.

Charakterystyczne żebra radiatorów są teraz bardziej kompaktowe, a jednocześnie są bardzo skuteczne w odprowadzaniu ciepła i nadal posiadają opatentowaną technologię Naim, która dyskretnie łączy radiator z anteną Wi-Fi.

Lepsza kontrola przez aplikację

Zaktualizowana aplikacja Naim umożliwia przeglądanie według wykonawców, gatunków, albumów i nie tylko, wraz z grafiką i rozszerzonymi informacjami muzycznymi.

Kontroluj głośność, ustawienia oświetlenia, tryby pomieszczenia i twórz listy odtwarzania.

Odtwarzanie muzyki multi room

Mu-so drugiej generacji działa znakomicie jako samodzielny odtwarzacz lub jako część systemu muzycznego multi room. Istnieją trzy proste sposoby, aby słuchać muzyki w trybie multi room.

Personalizacja

Maskownica głośnikowa Mu-so drugiej generacji została przeprojektowana w celu zwiększenia obojętności akustycznej. Została również zmodernizowana pod kątem stylu. Standardową czarną maskownicę można łatwo zamienić na jedną z 3 nowych opcji kolorystycznych - Olive, Terracotta oraz Peacock - aby jak najlepiej dopasować system Mu-so do gustu i wystroju wnętrza.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.