Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Kharma ELEGENACE DB9-S | Kolumny podłogowe

188 000,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Wersja

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Elegance dB9-Signature to trójdrożny system z kolekcji Elegance. Kształt obudowy jest w pełni funkcjonalny w sposobie wydobywania się dźwięku z głośników. Zastosowane materiały zwiększają neutralność obudowy i prezentację dźwięku, dając bardzo efektowny szczegółowy bas, jakiego można oczekiwać od głośnika tej wielkości

SPECYFIKACJA

  • System: 3-drożny
  • Moc znamionowa: 500 Watt
  • Zakres częstotliwości: 26 Hz - 30 kHz
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Efektywność: 89 dB
  • Wymiary: 1041 x 410 x 606 mm (wys. x szer. x gł.)

  • Głośnik wysokotonowy: 1x 1-inch True Beryllium tweeter
  • Głośnik średniotonowy: 1x 7-inch Kharma Omega 7 driver
  • Głośnik niskotonowy: 2x 9-inch Aluminium woofer


Gwarancja:
2 lata
Stan:
Nowy
Kategoria
Kolumny podłogowe

Kharma ELEGANCE DB9 Signature

Elegance dB9-Signature to trójdrożny system z kolekcji Elegance. Kształt obudowy jest w pełni funkcjonalny w sposobie wydobywania się dźwięku z głośników. Zastosowane materiały zwiększają neutralność obudowy i prezentację dźwięku, dając bardzo efektowny szczegółowy bas, jakiego można oczekiwać od głośnika tej wielkości.

Liczy się każdy szczegół.

Dlatego Kharma zwróciła uwagę nie tylko na elementy  technologiczne, ale również na detale estetyczne. Wykończenie głośników Elegance zostało zaprojektowane ze szczególną dbałością o najdrobniejsze  detale. Te niezwykle dopieszczone elementy  można znaleźć na wszystkich  powierzchniach  kolumny, z przodu, z boku i z tyłu. Nadają głośnikom Elegance ostateczny szlif, na jaki w pełni zasługują. Seria Elegance ma standardowe wykończenia w kolorze srebrnym, ale może być produkowana w kilku różnych opcjach kolorystycznych.

Produkt Kharma powinien mieć nie tylko niewiarygodnie wyrafinowany dźwięk, ale również zadziwiające wykończenie, aby konkurować z muzykalnością systemu. Dlatego Kharma opracowała dwa programy, aby móc spełnić wszystkie poziomy dostosowywania.

Podstawowy program akcji

Program ten został ukierunkowany na stworzenie możliwie najkrótszego czasu dostawy oficjalnych produktów Kharma. Program ten bazuje zatem na najpopularniejszych wykończeniach Kharma, bakłażanie i czerni fortepianowej.

Opcjonalny program Kharma

Strojenie wizualne w Programie Opcjonalnym da klientowi możliwość wyboru pomiędzy specjalnie wybranymi kolorami Kharma. Kolory te mają wyższy poziom personalizacji i dlatego czas dostawy jest inny niż koloru z Programu Magazynowego.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.