Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Kharma ELEGENACE DB7 / DB7-S | Kolumny podłogowe

124 000,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Wersja

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Elegance dB7 / dB7-S jest znany jako następca Ceramique 3.2 FE, który został wprowadzony w 1998 roku. 3.2 FE został ulepszony w wielu dziedzinach, w tym w przetwornikach, złączach i okablowaniu wewnętrznym. Dzięki kompaktowym rozmiarom Elegance dB7 / dB7-S wytwarza bas, który jest jeszcze bardziej imponujący. Połączenie ulepszeń technologicznych z eleganckim wzornictwem i szczegółowymi wykończeniami sprawia, że dB7 / dB7-S z łatwością wkomponują się w każdy salon

SPECYFIKACJA

  • System: 2-drożny
  • Moc znamionowa: 300 Watt
  • Zakres częstotliwości: 29 Hz - 30 kHz
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Efektywność: 88 dB (2.83V/1m)
  • Wymiary: 1011 x 358 x 586 mm (wys. x szer. x gł.)

  • Głośnik wysokotonowy: 1x 1" True Beryllium tweeter
  • Głośnik średnio-niskotonowy (wersja STANDARD): 2x 7" Kharma Composite driver
  • Głośnik średnio-niskotonowy (wersja SIGNATURE): 2x 7" Kharma Omega-7 driver


Gwarancja:
2 lata
Stan:
Nowy
Kategoria
Kolumny podłogowe

Kharma ELEGANCE DB7 / DB7-S

Dzięki pełnej palecie różnego rodzaju ulepszeń technologicznych i szczegółowej wiedzy, Elegance dB7 / dB7-S został stworzony jako odnowione holenderskie arcydzieło.

Elegance dB7 / dB7-S jest znany jako następca Ceramique 3.2 FE, który został wprowadzony w 1998 roku. 3.2 FE został ulepszony w wielu dziedzinach, w tym w przetwornikach, złączach i okablowaniu wewnętrznym. Dzięki kompaktowym rozmiarom Elegance dB7 / dB7-S wytwarza bas, który jest jeszcze bardziej imponujący. Połączenie ulepszeń technologicznych z eleganckim wzornictwem i szczegółowymi wykończeniami sprawia, że dB7 / dB7-S z łatwością wkomponują się w każdy salon.

Jeśli na końcu nazwy modelu znajduje się -S, stosowana jest obróbka Signature. Zabieg ten odnosi się do modernizacji obudowy i przetwornika.

Kharma zaprezentowała linię głośników Elegance i dB7-S na formalny debiut w Ameryce Północnej, który został uhonorowany nagrodą CES Innovations Award. Głośnik był oceniany pod kątem różnych dziedzin inżynierii, walorów estetycznych projektu, wartości użytkownika i oczywiście jego innowacyjnego elementu. dB7-S został oceniony przez wybitny panel niezależnych projektantów przemysłowych, niezależnych inżynierów i członków mediów branżowych, aby uhonorować wybitne wzornictwo i inżynierię w najnowocześniejszych produktach elektroniki użytkowej w 29 kategoriach produktów.

Jedną z wielu przeprojektowanych części Elegance jest maskownica dB7. Nowa, ulepszona umożliwi montaż za pomocą wbudowanych magnesów, co pozwala swobodnie dostosować Elegance dB7 do własnego stylu. Z maskownicą Elegance daje poczucie klasy i luksusu, podczas gdy dB7 bez niej pokazuje piękno kompozytowych przetworników. Dlatego Elegance dB7 z łatwością wkomponuje się zarówno we współczesne, jak i bardziej tradycyjne wnętrza.

Przetwornik Kharma Omega-7: W sekcji średniotonowej sterownik Kharma Composite Driver w wersji standardowej jest zamieniony na przetwornik  Kharma Omega-7 w wersji Signature. Ten przetwornik Omega-7 oparty jest na włóknie węglowym Ultra High Modulus. Zastosowanie tego niezwykle sztywnego włókna węglowego i unikalnej żywicy, wraz z zastrzeżonym procesem produkcyjnym, przesuwa częstotliwości rozbicia stożka, w porównaniu z przetwornikiem Kharma Composite, do jeszcze bardziej wyrafinowanego poziomu doskonałości. To ulepszenie przetwornika  jest jedynym ulepszeniem, które zmienia również wygląd głośnika. Pozostałe ulepszenia  są słyszalne tylko ze względu na ich wewnętrzne zastosowanie.

Mieszanka redukująca wibracje: Zwrotnica i otwór bass reflex  na tylnej ściance  Elegance są pokryte specjalną mieszanką, aby złagodzić mechaniczne wibracje do najniższego punktu dozwolonego przez prawa fizyki.

Statywy Spike Disk Suspension System (SDSS-stand) został specjalnie zaprojektowany dla Kolekcji Elegance. Statyw SDSS pochłania rezonanse i działa jako mechaniczny system uziemiający. Piękna podstawka wykonana jest z materiału kompozytowego z czarnym wykończeniem i chromowanymi podkładkami.

WERSJA SIGNATURE

Ulepszone tłumienie: tłumienie akustyczne wnętrza obudowy zostało wzmocnione, aby lepiej pochłaniać całą energię w szerokim zakresie częstotliwości.

Ulepszone okablowanie wewnętrzne: Przekrój powierzchni przewodzącej okablowania wewnętrznego został zwiększony, aby zapewnić bardziej wyrafinowaną transmisję sygnału między zwrotnicą a przetwornikami.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.