Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

WireWorld SOLSTICE 8 Gramofonowy

1 129,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Fantastyczna poprawa dźwięku w porównaniu z kablami dołączanymi do gramofonów. Solstice 8 zbudowany jest w oparciu o technologię DNA Helix, która powoduje, że kable Wireworlda są inne niż wszystkie inne. Przewodniki ze srebrzonej miedzi OFC i z dielektrykiem Composilex 3 gwarantują dynamiczny dźwięk i referencyjną barwę znaną tylko z winyluTyp:
Kabel gramofonowy
Materiał przewodników:
srebrzona miedź OFC
Styki wtyku:
złocona i srebrzona miedź
Izolacja przewodników:
Composilex 3
Uwagi:
DIN → 2 RCA lub 2 XLR

WireWorld SOLSTICE 8 gramofonowy

Fantastyczna poprawa dźwięku w porównaniu z kablami dołączanymi do gramofonów. Solstice 8 zbudowany jest w oparciu o technologię DNA Helix, która powoduje, że kable Wireworlda są inne niż wszystkie inne. Przewodniki ze srebrzonej miedzi OFC i z dielektrykiem Composilex 3 gwarantują dynamiczny dźwięk i referencyjną barwę znaną tylko z winylu.

SPECYFIKACJA

  • KONSTRUKCJA: Tri DNA Helix
  • MATERIAŁ PRZEWODNIKA: srebrzona miedź OFC
  • IZOLACJA: Composilex 3
  • WTYKI: złocona i srebrzona miedź
  • UWAGI: DIN → 2 RCA lub 2 XLR 

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.