Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Chord CLEARWAY X (głośnikowy, mb)

82,00 zł

Cena za metr
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Clearway - wielożyłowy kabel 2 x 14AWG z miedzi beztlenowej. Izolacja z FEP, płaszcz z miękkiego PCV, średnica 10,5mm, kolor biały matUwagi:
Cena za metr, bez konfekcji

Wielożyłowy kabel 2 x 14AWG z miedzi beztlenowej. Izolacja z FEP, płaszcz z miękkiego PCV, średnica 10,5mm, kolor biały mat. 


Możemy wykonać konfekcję kabla - prosimy o kontakt. Na innej aukcji znajdą Państwo także gotowe odcinki w wykonanej przez nas konfekcji. 

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.