Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Tellurium Q SILVER DIAMOND (głośnikowy)

23 820,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacjo zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Rodzaj wtyku

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

W porównaniu do Black Diamond, który był naszym wielokrotnie nagradzanym produktem, kabel Silver Diamond ma jeszcze lepszą definicję basów oraz ulepszoną detaliczność. Porównując - Black Diamond to taki obraz HD, podczas gdy Silver Diamond to 4K Ultra HDUwagi:
Wtyki: banany, widełki
Kategoria
Kable głośnikowe

W porównaniu do Black Diamond, który był naszym wielokrotnie nagradzanym produktem, kabel Silver Diamond ma jeszcze lepszą definicję basów oraz ulepszoną detaliczność. Porównując - Black Diamond to taki obraz HD, podczas gdy Silver Diamond to 4K Ultra HD.Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.