Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

WireWorld GOLD ECLIPSE 8 (głośnikowy)

53 739,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Rodzaj wtyku

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Gold Eclipse 8 zapewnia wierność brzmienia, która ustępuje jedynie tej, oferowanej przez model Platinum i robi to za połowę ceny. Połączenie srebrnych przewodników, które doświetlają najdrobniejsze nawet detale z imponującą wagą i dynamiką Przewodniki sygnałowe:
8 (48 wiązek) Przekrój: 9AWG | 6 mm2
Materiał przewodników:
Srebro 4N
Styki wtyku:
Posrebrzany Uni-Term
Uwagi:
GES (Standard); GEB (bi-wire)

Połączenie srebrnych przewodników, które doświetlają najdrobniejsze nawet detale z imponującą wagą i dynamiką dostarczanymi przez konstrukcję Octo DNA Helix, Gold Eclipse 8 zapewnia wierność brzmienia, która ustępuje jedynie tej, oferowanej przez model Platinum i robi to za połowę ceny. Wyjątkowa neutralność i precyzja ulepszonej konstrukcji kabli podnosi fantastyczną rozdzielczość srebra na nowy, jeszcze wyższy poziom.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.