Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Chord SHAWLINE (interkonekt)

989,00 zł

Cena za komplet
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Rodzaj wtyku

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Shawline - ekranowanie z kompozytu węglowego zostało specjalnie zaprojektowane do pracy w szerokim zakresie częstotliwości oraz w celu zredukowania szumów mechanicznych. Płaszcz zewnętrzny zapewniający wysoką elastyczność i jeszcze wyższą redukcję szumówUwagi:
RCA, XLR (od 1,0m)

Przewodniki wielożyłowe zbudowane z posrebrzanej miedzi 1,0 m beztlenowej (OFC) w technologii Tuned ARAY z izolacją PTFE. Ekranowanie z kompozytu węglowego zostało specjalnie zaprojektowane do pracy w szerokim zakresie częstotliwości oraz w celu zredukowania szumów mechanicznych. Płaszcz zewnętrzny zapewniający wysoką elastyczność i jeszcze wyższą redukcję szumów. Posrebrzane wtyki Chord VEE3 RCA z izolacją PTFE. Ręcznie robione w firmie CHORD.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.